Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Stávka omezí letecké spoje do Londýna minimálně

Společnost British Airways zveřejnila náhradní letový řád, který bude platit v době první vlny stávky palubního personálu BA. Pro cestující, kteří měli v plánu odletět do Londýna z Prahy se však tato událost dotkne jen minimálně. Zrušeny budou 3 zpáteční lety z plánovaných 12. V první den stávky, tedy 20. 3. 2010, by dokonce z Prahy měly odletět všechny původně naplánované lety.

Zveřejněný letový řád vychází z momentální situace. Je však možné, že i některé lety, v tuto chvíli uváděné jako zrušené, budou nakonec uskutečněny. Máme totiž zprávy, že v období stávky nastoupí do zaměstnání více členů palubního personálu, než jsme očekávali, říká Anna Ingham-Grant z českého zastoupení British Airways.

Našli jste v článku chybu?
18. 3. 2010 9:31
Miloslav Diviš (neregistrovaný)
Moje zkušenost s přístupem BA, podvody v rámci zrušených a přebookovaných letů a se zákaznickou podporou ignorující reklamací více jak měsíc je tak špatná, že pokud to jen trochu půjde, tak s nimi už nikdy nepoletím. Kolegové teď mají nervy, jestli poletí, nebo nepoletí, já se bát nemusím. BA se pečlivě vyhýbám.