Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Tři desítky poboček Alza.cz, patnáct Mall.cz. Šíří se po republice jako lavina

Autor: 258398
Redakce

Alza.cz otevírá novou pobočku v Opavě, Mall.cz má ambice rozrůst se do všech krajů České republiky.

Na Moravu a Slezsko cílí posledních pár měsíců jeden z největších e-shopů Alza.cz. V těchto dnech otevírá svou další kamennou pobočku v Opavě. Morava a Slezsko jsou pro naši prodejní síť strategické regiony. Za poslední měsíce jsme nejvíce posílili právě v této části České republiky, říká ředitel prodejní sítě Alza.cz Tomáš Richter.

Čtěte také: 5 trendů, které se prosadí při nakupování na internetu v roce 2014


Autor: 258398

Nově otevřené pobočky jsou reakcí na potřeby zákazníků, kteří si možnost osobního odběru zboží a možnost konzultace jejich nákupu s odborníky oblíbili. Zákazník má také možnost na kterékoliv z našich poboček zboží reklamovat a využít dalších poprodejních služeb přímo ve svém regionu, doplňuje Richter.

Čtěte také: Alza.cz dala sbohem českým bankám, o internetové platby se stará slovenská banka

Ani Mall.cz nezůstává pozadu a své pobočky ke spokojenosti svých zákazníků šíří po republice. V současné době máme 15 kamenných poboček. Za poslední rok jsme otevřeli 5 nových, prozradila serveru Podnikatel.cz Michala Gregorová, mluvčí Mall.cz. Do budoucna má Mall.cz ambice poskytnout služby svých kamenných poboček ve všech krajích České republiky.

Našli jste v článku chybu?
6. 5. 2014 20:09

Dobrý den,

je běžné psát o těch největších eshopech, ale píšeme i o malých, těm navíc věnujeme i větší exkluzivní obsah. Například seriál Příběhy podnikatelů, dále nyní připravujeme Videobiz, kam jsme si jako hosta přizvali provozovatelku malého eshopu, která se zaměřila u své nabídky především na výprodejovou cenu.

Rádi píšeme o e-commerce, ale nemůžeme u tak velkého množství eshopů pokaždé zjistit jejich novinky, proto nejsnazší cestou, jak nás informovat, je prostřednictvím oficiální tiskov…

6. 5. 2014 18:46
Pilsner (neregistrovaný)

Prosím kolik stojí reklama zdarma na Podnikate.cz, tj. stále se opakující články vyzdvihující přednosti pouze vybraných velkých e-shopů?

Případně, co mohou ostatní e-shopy udělat, aby o nich zde redaktoři psali a dělali jim také reklamu zdarma? Když nějaký e-shop změní layout webu tak tu také napíšete? Když nějaký e-shop otevře novou pobočku nebo příjde s novou službou tak to tom také zdarma napíšete?

Zdá se mi to, něbo Podnikatel tlačí jen 5 vybraných e-shopů stále dokola. Ne nezdá viz. archi…