Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

U letiště v Praze vzniká největší outletové centrum. Nabídne 190 obchodů

Redakce

(FOTOGALERIE) Nejenom slevami, ale i interiérem bude lákat outletové centrum v metropoli. Návštěvník projde Starým Městem, aniž by zavítal do centra Prahy.

Nedaleko Letiště Václava Havla v Praze stojí objekt, který posledních pár let nepřinášel majitelům žádné zisky. Teď má ambice stát se největším outletovým centrem v Česku. Společnosti Neinver a The Prague Outlet do dokončení outletového centra Prague The Style Outlets u pražského letiště investují přes miliardu korun. Příležitost se tak nabídne téměř dvěma stovkám obchodníků. Které konkrétní módní značky budou v centru nabízet své zboží, není známo.

Zaujme interiérem

Vzhled interiéru outletového centra má nabídnout zákazníkům procházku centrem Prahy. Podle zástupců firem bude totiž vycházet z tradiční pražské architektury Starého Města. Otevření prvních obchodů v Prague The Style Outlets se plánuje na podzim roku 2017.

Konkurence je jen v Praze a na Moravě

Česká republika v současné době nabízí pouze dvě outletová centra. Jedno se nachází v Hatích u Znojma, druhé vyrostlo ve Štěrboholích v Praze. Stavba dalších je v přípravách., Vzniknout by mohla na Tachovsku a na Znojemsku.

Prohlédněte si ve fotogalerii, jak bude interiér nového outletu nedaleko pražského letiště vypadat. 

Našli jste v článku chybu?
25. 10. 2016 13:18

Pokud se od mé poslední návštěvy ve Štěrboholích nic nezměnilo, nenazýval bych je outletem. Ten se vyznačuje prodejem výběhového nebo vyřazeného zboží se slevou, často poměrně výraznou, čemuž štěrboholské cenovky rozhodně neodpovídaly. Nebo jsme specifický trh i pro toto odvětví?

31. 10. 2016 14:28
- (neregistrovaný)

To by museli nějakým způsobem "restartovat" pověst celého NC. Například já uvnitř ještě nikdy nebyl. Před lety jsem se o to zajímal, a všichni kdo tam byli mi řekli, že to nemá smysl tam jezdit. Ceny ve skutečnosti bez slev, výběr (velikostí) omezený. To jdu rovnou do krámu, kde mají moji velikost, a mají to za cenu ne vyšší, nežli v tomto NC.