Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Učil se od velikánů v Americe. Teď učí Čechy, jak efektivně podnikat (VIDEO)

Michal Andera

Učil se od těch nejlepších na světě, pak rozjel svůj vlastní byznys na efektivní emailing. K tomu nyní trénuje další podnikatele, jak být více úspěšný.

David Kirš začínal v podnikání od nuly. Nejdříve pracoval na manažerský pozicích ve firmách jako Nokia, Danone, TomTom nebo OKAY. Nasbíral zkušenosti také v Americe, kde se učil od těch nejlepších. Aby si své schopnosti založil fungující firmu SmartEmailing.cz. V ní aplikuje všechny postupy, které nyní předávám ostatním.

David se považuje za vizionáře. Řídí věci vždy tak, aby fungovaly co nejefektivněji a automatizovaně. Baví ho marketing, internet a hlavně to, jak to vše využít pro jednodušší život — osobní i podnikatelský. Od prodeje postupně přechází ke vzdělávání. Pořádá své vlastní semináře, přednáší na obchodních komorách i na vysoké škole. Více na jeho osobních stránkách: davidkirs.cz

Natáčeno v prostorách PwC Česká republika

Našli jste v článku chybu?
2. 11. 2012 15:30
honza (neregistrovaný)

Horst Fuchs internetu....umí stejně tak, jako politici, mluvit 3 hodiny o něčem a neříct nic :D Opět zaplacený PR článek o službách pochybné a nulové hodnoty..

14. 9. 2012 9:09

Myslím, že dokázal hodně lidi nakopnout. Což je v podnikání dosti zásadním prvkem. Věřím, že u něj mnoho lidí najde inspiraci a dostanou se díky tomu někam dál.