Veletrhy v Letňanech jsou otevřeny

Dne 11. září 2008 byl na výstavišti v pražských Letňanech zahájen veletrh tří různých odvětví. V PVA Letňanech mohou zájemci navštívit veletrh Gastro&hotelset, interiérový veletrh Tendence a veletrh pro krásu těla i duše Wellness Balnea. Pro návštěvníky je připraveno více jak 500 vystavovatelů.

Pokud si zařizujete bydlení, nebo se ho teprve chystáte zařizovat, nesmíte minout veletrh Tendence. Vystavovatelé zde předvádějí moderní nábytek do pokojů, moderní doplňky, kuchyně a koupelny. Více informací o tomto veletrhu se dočtete na webových stránkách Tendence. Pro hoteliéry a majitelé restaurací je připraven veletrh pod názvem Gastro&hotelset. Zde si mohou návštěvníci prohlédnout dokonalé vybavení v gastronomii a shlédnout dokonalé prvky týkající se hotelů a restaurací. Pro fanoušky zdraví, krásy, estetiky, masáží, regenerací jsou připraveny tyto prvky v sektoru Wellness Balnea.

Výstava Tendence a Wellness Balnea poběží na pražském výstavišti v Letňanech do 14. září, Gastro&hotelset skončí o den dříve.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení App Store optimalizace

  •  
    Jak dostat svou mobilní aplikaci mezi lidi
  • Jak na akvizici uživatelů mobilních aplikací na českém i světovém trhu
  • Jak správně spustit, propagovat, měřit a vyhodnotit svoji aplikaci v Google Play i v Apple App Store

Detailní informace o školení App Store optimalizace »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+