Jak se podniká v oblasti zážitkového byznysu? Prozradí Linda (VIDEO)

Rozjela své podnikání již při studiu, dnes vede jednu z nejúspěšnějších firem ve svém oboru. Jak se začínalo Lindě Vavříkové v zážitkovém byznysu.

Pokud máte podnikatelského ducha a dobrý nápad, dá se začít podnikat i při studiu vysoké školy. Linda Vavříková je důkazem. Úspěšná podnikatel založila společnost Allegria před dokončením studia žurnalistiky na UK. V současnosti je její společnost nejúspěšnější v oboru zážitků na klíč. 

Její nápad je postavený na skutečnosti, že jako lidé si pamatujeme spíše silné zážitky než pomíjivé materiální věci. Zkuste si vzpomenout na nejkrásnější chvíle vaší minulosti. Pravděpodobně budou spojené s ojedinělou a netradiční událostí. Určitě si snadněji vybavíte výlet do zoo nebo jízdu parníkem, než co jste dostali k vánocům minulý rok.

V průběhu své podnikatelské kariéry získala Linda celou řadu prestižních ocenění. Její společnost úspěšně roste a daří se jí expandovat do dalších oblastí. V rozhovoru se sympatickou podnikatelkou se dozvíte více o nápadu nabízet lidem zážitky, začátcích podnikání, konkurenci, současnosti a plánech. Čtěte více: Linda Vavříková: Zážitkových firem jsou desítky, kvalitních jen několik

VIDEO: Jak se podniká v oblasti zážitkového byznysu? Prozradí Linda

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web

  •  
    Jak mít na Internetu blog.
  • Jak si založit web na Wordpressu.
  • Jak pokračovat v jeho provozování.

Detailní informace o školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+