Kluci rozjeli garážovou firmu v 21 letech (VIDEO)

Začátky podnikání v garáži jsou už historicky známé. Jak to bylo u Adama se Štěpánem, kteří mají vlastní skateboardovou značku? Podívejte se na video.

Jak se dá začít podnikat v 21 letech v garáži? Podívejte se na rozhovor s Adamem Pelcem a Štěpánem Malým. Jsou to majitelé nové skateboardové značky Restart. Příběh mladých podnikatelů je ukázkou toho, jak se z vášně může stát podnikání.

Kluci se rozhodli vrhnout do podnikání, protože jim na českém trhu chyběly dostatečně kvalitní a cenově dostupné skateboardové desky. V rozhovoru se dozvíte, jak se vyrovnali s nedostatkem zkušeností, potřebou financí i zahraniční konkurencí. Proč používají český jasan místo kanadského javoru a jaká jsou úskalí technologických průkopníků. Čtěte také: Kluci studovali vysokou a teď ručně vyrábějí dětský nábytek. Přečtěte si poutavý příběh

Jejich cesta za vlastní firmou nebyla snadná. Ve videu také otevřeně promluví o počátečních problémech. Jejich nadšení a energie je úspěšně posunuje dál na podnikatelské cestě. Příběh restartskateboards je především ukázkou jednoho splněného snu.

VIDEO: Restartskateboards

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 28. 12. 2011 11:19

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Workshop: UX design v návrhu webu

  •  
    Rychlý a efektivní návrh rozhraní.
  • Metoda Design Studio.
  • Prototypy - proč a jak prototypujeme.

Detailní informace o workshopu UX designu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+