Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Petr začal podnikat na internetu už v roce 1999 (VIDEO)

Michal Andera

Jak se vyvíjejí weby na klíč? A jak se k práci hodí timemanagementová metoda GTD? Prozradí ve videu Petr Mára.

Petr Mára podniká od roku 1999 v oblasti internetu. Zabývá se jak vývojem webů, tak internetovými výzkumy. Petr si ve svém podnikání udržuje svobodu, to mu umožňuje pronikat do nových oblastí a zkoušet nové věci. Svůj zbývající čas věnuje publikování článku (převážně o Apple a IT), školení (Mac OS X a GTD) a videoblogu. Baví ho poznávat a testovat různé metody timemanagementu, aby zvládl vše potřebné a ještě měl čas na freediving, kterému v poslední době propad. 

Ve videu se máte možnost dozvědět zajímavé informace o jeho ostatních aktivitách. Petr odhalí zajímavé zkušenosti z počátku podnikání. Dozvíte se, jak zakládal společnosti. Co bylo klíčové pro úspěch jeho hlavního projektu. Jaké to je, když se práce stane vášní. Dotkneme se i timemanagementové metody GTD (getting things done). Nezapomeneme ani na Apple.

Našli jste v článku chybu?
6. 1. 2012 4:32
Martin (neregistrovaný)

Díky za velmi zajímavé video. Jsem zrovna ve stádiu, kdy jsem přešel z OSVČ na SRO a rozhlížím se, co vlastně mi vydělá ten první milion :) Řeším spolupracovníky a jejich motivaci, proč mají pro mě a pro moji myšlenku pracovat. Takže toto video mě hodně oslovilo!

Žena mi také říkala o té knížce Strenght Finder, dělala si to a říkala, že jí to taky hodně pomohlo. Profesí je lektorka jazyků. Takže už mám první prioritní GTD.

Z Japonska zdraví absolvent VŠE :P