Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Virtuál Centropol zase předběhl konkurenci. Bude rozhodovat o mobilním trhu

Autor: www.isifa.com
Zdeněk Vesecký

Centropol Telecom je prvním virtuálem z Asociace provozovatelů mobilních sítí. Proč do ní vstoupil a co od toho očekává? Čtěte podrobnosti.

Do podmínek rozvoje a fungování veřejných mobilních sítí už bude mluvit i zástupce virtuálních operátorů. Novým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí se stal Centropol Telecom. Letos se proto bude podílet například na jednáních o možnostech pokrytí tunelů a nových stanic pražského metra mobilním signálem. Společně v dalšími členy asociace, tedy Telefónicou O2, T-Mobilem, Vodafonem a Air Telecomem bude Centropol dál vyzývat vládu i k výraznější podpoře průmyslového odvětví informačních a komunikačních technologií a podobně. To jsou všechno témata, která jsou důležitá pro naše zákazníky, a my věříme, že společným postupem můžeme přispět k pozitivním změnám na českém trhu, konstatuje Lukáš Pokrupa, jednatel Centropol Telecom.

Ilustrační obrázek.
Autor: www.isifa.com

Ilustrační obrázek.

Centropol Telecom se vstupem do APMS dostal do společnosti hlavních hráčů na telekomunikačním trhu. Přestože se jedná o konkurenty, snaží se sdružené společnosti o prosazení podpory a ochrany rovného a otevřeného trhu elektronických komunikací v České republice založeného na pravidlech respektujících ochranu hospodářské soutěže. Centropol chce být aktivní při ovlivňování prostředí, ve kterém podniká. Přistoupení k asociaci nám otevírá vstup do klubu těch nejsilnějších hráčů, jejichž hlas je na trhu slyšet, dodává Lukáš Pokrupa.

Centropol Telecom tak opět předběhl své virtuální konkurenty. Nejen, že je první členem asociace z řad virtuálních operátorů. V minulosti také jako první virtuál otevřel své kamenné pobočky. Navíc jako první zacílil na domácnosti.

Asociace provozovatelů mobilních sítí působí na českém trhu od roku 2003. Jako jediná zastupuje organizovaně telekomunikační trh v České republice a z tohoto titulu komentuje zejména:

  • Společná stanoviska odvětví k otázkám, které souvisí s podmínkami rozvoje a fungování veřejných mobilních sítí v České republice
  • Otázky spojené s technickými, bezpečnostními, etickými a dalšími standardy používanými na českém trhu mobilních komunikací
  • Souhrnná statistická data o českém mobilním trhu
Našli jste v článku chybu?
6. 6. 2014 0:00
Martin Straka (neregistrovaný)

Souhlasím, jsem moc zvědavý jaký to bude mít reálný dopad na zákazníka. Já věřím, že to povede ke zkvalitnění služeb, protože si Centropol bude moci dovolit lepší vyjednávací pozici, ale vlastně slyším prvně o podobné frakci. Každopádně na to, že v září začínali jdou dopředu setsakrametsky rychle. :)

4. 6. 2014 13:36
Karel Vávra (neregistrovaný)

To je skvělá zpráva pro Centropol a jeho zákazníky. Věděl jsem, že když jsem k nim v září přecházel, bude to dobré rozhodnutí. Stále se zlepšují a pro mě je jejich nabídka, která jde ruku v ruce s energiemi, velmi výhodná.Doufám, že budou přicházet další positivní zprávy.

KV.