Hlavní navigace

Najdou se další miliony u Davida Ratha v krabici od pračky? Vsaďte si

Redakce 16. 5. 2012

Na kauzu Davida Ratha bleskurychle zareagovali bookmakeři. Lidé si tak mohou třeba vsadit, zda další miliony ukrývá v krabici od sušenek nebo od pračky.

Najdou se další miliony u Davida Ratha (ČSSD), poslance a hejtmana, v krabici od bot nebo v krabici od sušenek? A kolik milionů David Rath doma a v kanceláři skrývá? Bude to více než 50 milionů? Vsaďte si. Bookmakeři opět nezahálejí a vypsali sázky na výše zmíněné otázky.

Najdou se peníze v krabici od pračky?

Společnost Fortuna zareagovala na aktuální korupční kauzu Davida Ratha a vypsala v té souvislosti hned dvě kurzové hry. První sázka se zabývá tím, kolik milionů se najde v domě a kanceláři Davida Ratha do 20. května 2012. Nejnižší kurz (1,2) má možnost méně než 38 milionů korun. Za druhou nejpravděpodobnější (kurz 3) považují bookmakeři variantu 38 až 50 milionů korun. Možnost 50 milionů korun a více má kurz 4. Čtěte také: Novela loterijního zákona je paskvil prolobbovaný českými sázkovými kancelářemi, tvrdí odborník

Druhá sázková příležitost se týká toho, kde se najdou další ukryté miliony. Na výběr poskytla sázková kancelář hned pět možností. Buď to bude v krabici od bot (kurz 1,3) nebo v krabici od whisky (kurz 2) či v IKEA krabici od sušenek (kurz 2). Další možnosti tvoří krabice od televize (kurz 8) a krabice od pračky (kurz 12).

Sázkaři zatím sází především na to, jak velký obnos se u Davida Ratha celkově najde. Sázka je v nabídce ani ne 2 hodiny, zatím jsme na ni přijali více než 100 tiketů, zejména na to, kolik peněz se nakonec najde. Velká většina se zatím přiklání k tomu, že se ještě několik milionů najde, když sází variantu 50 a více, uvedl před 13. hodinou serveru Podnikatel.cz Petr Šrain, mluvčí společnosti Fortuna.

Další firmy zatím Ratha nemají

Další sázkové kanceláře zatím sázky v souvislosti s Davidem Rathem nevypsaly, některé je však nevylučují. Například sázková kancelář Chance sice v souvislosti s kauzou Davida Ratha momentálně žádnou sázku v nabídce nemá, nicméně její bookmakeři situaci sledují. Firma Tipsport kurzy oproti tomu na Davida Ratha žádné kurzy vypisovat nebude. Tipsport samozřejmě běžně vypisuje společensko-politické sázky (měli jsme před zhruba 14 dny v nabídce pád Nečasovy vlády), ale protože chceme zůstat seriózní, nabízíme lidem pouze seriózní témata. A tím myslíme nejen podstatu sázky, ale i například jednoznačnost jejího pozdějšího vyhodnocení, vysvětlil serveru Podnikatel.cz Jiří Hadrava z Tipsportu.

Kauza Davida Ratha však není jediná, které se bookmakeři chytli. Na konci března vypsala Fortuna rovněž kurzy v souvislosti s autonehodou lobbisty Romana Janouška. Sázkaři si mohli vybrat, zda bude Janoušek odsouzen a jaký trest dostane. Společnost Chance zase od začátku roku nabízí možnost vsadit si, jaká událost přinese konec světa 21. prosince letošního roku. Tehdy má totiž údajně končit mayský kalendář, což si někteří lidé spojují právě s koncem světa. Čtěte více: Shledá soud lobbistu Janouška nevinným? Vsaďte si na to s kurzem 3,6 ku 1

Foto: www.isifa.com

Našli jste v článku chybu?

17. 5. 2012 19:12

grey (neregistrovaný)

Postrádám nález varny pervitinu, pěstírny konopí, tiskárny na ceniny a karty všeho druhu, studia pro nátáčení pornografie s nezletilou mládeží pro pedofilní účely, ta jeho bigamie, nebylo to pasáctví !?, atd. atd. Policie má omezenou fantazii, popletou si dokonce i krabici od bot s boxem na víno.

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Vitalia.cz: Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

120na80.cz: Jak oddálit Alzheimera?

Jak oddálit Alzheimera?

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Vitalia.cz: Říká amoleta - a myslí palačinka

Říká amoleta - a myslí palačinka

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

Vitalia.cz: V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Vitalia.cz: Fotorecept: Jak nezkazit nadýchanou omeletu

Fotorecept: Jak nezkazit nadýchanou omeletu

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Vitalia.cz: 9 největších mýtů o mase

9 největších mýtů o mase

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

DigiZone.cz: Sat novinky: Fransat UHD Demo

Sat novinky: Fransat UHD Demo

DigiZone.cz: Filmbox Live pro předplatitele UPC DTH

Filmbox Live pro předplatitele UPC DTH

Měšec.cz: Přejete si číslo účtu na přání?

Přejete si číslo účtu na přání?