Z podnikatelského inkubátoru vyšla první firma

Podnikatelský inkubátor, který funguje při Univerzitě Palackého v Olomouci, opustila první firma. Stala se jí společnost Můj Multimarket, která se pokusí prosadit na IT trhu se svým softwarem pro internetový business.

Posláním podnikatelského inkubátoru je především podpora progresivních inovací. Společnost Můj Multimarket plně využívala zázemí inkubátoru, kdy si jeho pomocí pronajímala kancelářské a další prostory, či právní poradenské služby.

Inkubátor byl pro nás velmi důležitý nejen snížením počátečních nákladů, ale zejména kvalitními právními službami a bezchybnou komunikací s představiteli PI. Bez těchto služeb, které tvořily pevný rámec našeho průkopnického projektu, by náš produkt nemohl být připraven k využití, uvedl k inkubátoru Pavel Pavlas, zakladatel společnosti Můj Multimarket.

Díky naší dobré spoluprácí mohlo na Olomoucku v krátké době vzniknout několik nových pracovních míst, což je cenné zejména s ohledem na dnešní ekonomickou situaci, doplnil Jiří Herinek, ředitel Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého (VTP UP)

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení online marketingu - jak přivádět na web návštěvnost

  • Vyhledavače a PPC kampaně - jak fungují
  • Webová analytika - k čemu jí využít
  • Facebook a další sociální sítě - co a jak komunikovat

Detailní informace o Školení online marketingu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+