Začali podnikat jako mladí, nyní mají úspěšný slevový server (VIDEO)

Jirka a Roman provozují slevový portál, který byl původně zaměřen pouze na oblast Zlínska. Teď slaví úspěchy i v dalších městech.

Firma BLUE 88 vznikla v roce 2010 s ambiciózním plánem Jirky Šviráka provozovat slevový portál pro Zlínsko, který bude místní jedničkou. Zanedlouho se to podařilo. Po čase se k němu připojil kamarád ze školy Roman Tinka a začali spolu firmu úspěšně rozvíjet a přemýšlet nad dalšími projekty.

Firma funguje v Česku (ve Zlíně a v Praze) a pobočku má i na Slovensku, konkrétně v Trnavě. Výhledově chtějí vstoupit na další trhy, ruku v ruce s chystanou mobilní aplikací. Ve firmě je v tuto chvíli 5 zaměstnanců a 5 externích obchodních zástupců.

Jiří Švirák: k podnikání se dostal již v 18 letech, ještě na střední škole. V mládí aktivně sportoval. Jirkovy koníčky jsou cestování a Jaguar XFS.

Roman Tinka: svoji odhodlanost podnikat potvrdil výpovědí ze zaměstnání (v roce 2010). Od jara 2011 aktivně spolupracuje s Jirkou ve firmě BLUE 88, kde se stal společníkem. Profesionálně hrál lední hokej, který zůstal jeho velkým koníčkem.

VIDEO: Začali podnikat jako mladí, nyní mají úspěšný slevový server

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení online marketingu - jak přivádět na web návštěvnost

  • Vyhledavače a PPC kampaně - jak fungují
  • Webová analytika - k čemu jí využít
  • Facebook a další sociální sítě - co a jak komunikovat

Detailní informace o Školení online marketingu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+