Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Zapakatel.cz mění majitele, koupil ho Jan Barta, vlastník bulváru Extra.cz

Daniel Morávek

Server Zapakatel.cz změnil majitele. Novým vlastníkem se stala firma ePojisteni.cz, za kterou stoji Jan Barta, mimo jiné i majitel bulváru Extra.cz.

Portál Zapakatel.cz, trojka na trhu slevových serverů, má nového majitele. Stala se jím firma ePojisteni.cz, za kterou stojí internetový spekulant a podnikatel Jan Barta. Ten vlastní mimo jiné i bulvární server Extra.cz. Firma ePojisteni.cz nebude na slevovém trhu úplným nováčkem, v současnosti už totiž provozuje slevový agregátor SlevyDnes.cz. 

Čtěte více na Lupa.cz: Jan Barta kupuje Zapakatel.cz, stávající tým jde stavět nový slevový server

Stane se ze Zapakatele slevový agregátor?

Ilustrační obrázek.
Autor: isifa/Lidové noviny/FRANTISEK VLCEK, podle licence: Rights Managed

Jan Barta se stal novým majitelem Zapakatel.cz.

Z vyjádření Dušana Šenkypla, obchodního ředitele společnosti ePojisteni.cz, vyplývá, že se Zapakatel.cz stane spíše slevovým agregátorem. Věříme ve výhodnost nabídky slev od více ověřených slevových portálů na jednom místě a přesně to uživatelům Zapakatel.cz nabídneme na jejich portále a v grafice, na kterou jsou zvyklí, řekl Dušan Šenkypl.

Firma Spojka Group, dosavadní majitel serveru Zapakatel.cz, chce peníze z prodeje použít na další vývoj připravovaného nového slevového portálu. Příležitost, která se těžko odmítá, komentoval prodej Jiří Carba, jeden ze zakladatelů Zapakatel.cz.

Našli jste v článku chybu?
10. 7. 2014 9:07
Traden (neregistrovaný)

Spojka Group nás obeslala s oznámením že nejsou schopni dostát finančním závazkům. Není to tedy tak jak stojí v článku že prodali zapakatel.cz a šli si v klidu a pohodě dělat nový portál. Pravda je spíš taková že to dotáhli k nule a nikdo neví co bude dál. Pohledávky klepou na dveře a oni dělají že neslyší.