Žijeme v nádherné době, přijďte se o tom přesvědčit i vy

12 osobností, 12 příběhů, 12 rozhovorů. Přijďte si užít krásný jarní den nabitý úžasnou energií v příjemném prostředí Klubu Lávka v historickém centru Prahy.


Dne 21. května 2013 od 9 hodin pořádá TUESDAY Business Network konferenci Business Inspiration Forum 2013 s podtitulem “Žijeme v nádherné době”. Konference se uskuteční v Klubu Lávka v Praze nedaleko Karlova mostu. Budete mít příležitost potkat se osobně se skutečně vzácnými hosty. Budou jimi majitelé světově úspěšných firem, podnikatelé, investoři, manažeři, kreativní a charismatické osobnosti mnoha zkušeností, zájmů a aktivit. Osobnosti, z nichž budete moci načerpat novou inspiraci, motivaci a zápal pro svou vlastní práci a pro své vlastní myšlenky. Uvěříte, že nadšení a touha něco dokázat opravdu mohou vést k úspěchu a splněným snům.


Na konferenci vystoupí celkem 12 hostů, většinou z oblasti byznysu. Jmenujme například Václava Dejčmara, jednoho z hlavních akcionářů společnosti RSJ.com, která se řadí mezi největší hráče světových finančních trhů, Tomáše Kučeru, předsedu představenstva Pivovaru Svijany, či Daniel Ťoka, generálního ředitele společnosti Skanska. Stranou ale nezůstanou ani osobnosti kultury, konkrétně se jedná se o Michala Horáčka, textaře a producenta a Martina Hilského, překladatele a nejvýznamnějšího českého shakespearologa.

Více informací se dozvíte na stránkách Business Inspiration Forum 2013.

Toto je P.R. sdělení

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 4. 5. 2013 1:46

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení online marketingu - jak přivádět na web návštěvnost

  • Vyhledavače a PPC kampaně - jak fungují
  • Webová analytika - k čemu jí využít
  • Facebook a další sociální sítě - co a jak komunikovat

Detailní informace o Školení online marketingu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+