Zítra se ve Vysočanech otevře podnikatelský inkubátor

Zítra v poledne se v Praze 9 Vysočanech otevře za účasti primátora hl. m. Prahy Pavla Béma Inovační centrum a podnikatelský inkubátor Technologického a Inovačního centra ČKD Praha.

Inovační centrum a podnikatelský inkubátor (ICPI) bude podporovat firmy v počátečních stádiích jejich vývoje, poskytovat jim pronájem kancelářských a laboratorních prostor za výhodné ceny a firmám dá k dispozici i soubor vzájemně se doplňujících podnikatelských a administrativních služeb, které by měly pomoci překonat počáteční problémy a dosáhnout úspěchu na trhu.

Projekt Inovačního centra a podnikatelského inkubátoru vytvořilo sdružení Technologické Inovační Centrum ČKD Praha (TIC ČKD Praha), jehož členy a zakladateli jsou ČKD NOVÉ ENERGO, a.s., Technologické centrum Akademie věd ČR a Energieteam Consult GmbH. Projekt byl spolufinancován Evropskou unií, Ministerstvem pro místní rozvoj a Hlavním městem Prahou. Dalšími partnery projektu jsou spolu s Hospodářskou komorou hlavního města Prahy i Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze a Městská část Praha 9.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Landing page jako součást inbound marketingové strategie

  •  
    Jak vytvářet landing page do 1 hodiny
  • Jak postavit na nohy vaše současné landing page
  • Jak vyhodnocovat všechny vaše vstupní stránky webu

Detailní informace o školení Landing page jako součást inbound marketingové strategie »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+