Zúčastněte se zdarma největšího světového veletrhu zaměřeného na malé a střední podnikání

Na přelomu února a března příštího roku (28.2. – 5.3. 2008) se uskuteční v Mnichově největší veletrh pro malé a střední podnikání I.H.M. 2008. Vzhledem k tomu, že byl naším Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) zařazen do tzv. kategorie B, mají firmy, které se chtějí zúčasnit, výstavní plochu do 9 m2 zdarma. Současně je také zdarma i základní výstavba společné české expozice.

Firmy se budou pouze částečně podílet na úhradě technických služeb. Pokud by některý podnikatel chtěl vystavovat mimo společnou českou expozici, musí si svůj stánek zaplatit sám. Pojištění expozice hradí MPO, ale vystavované exponáty se musí pojistit sami vystavovatelé.

I.H.M. je největším světovým veletrhem zaměřeným na malé a střední podnikání. Minulého ročníku I.H.M. se zúčastnilo 60 českých společností (z celkového počtu 1065 firem ze 35 zemí), což byla po Rakousku a Itálii třetí největší účast. Na veletrhu mají výrobci skvělou šanci k přímému prodeji svých výrobků či k navázání nových obchodních vztahů. Veletrh je totiž kontraktačně–prodejní. Uzávěrka přihlášek je 30.11. 2007. Pro bližší informace viz stránky Hospodářské komory.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení SEO - jak na optimalizaci pro vyhledávače

  •  
    Analýza klíčových slov - kde hledat, jak slova vybrat, jak optimalizovat.
  • Metody linkbuildingu - jak získat zpětné odkazy.
  • Vyhodnocování SEO - nesledujte jen pozice.

Detailní informace o školení SEO »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+