Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Minimální mzda

Zakony.podnikatel.cz

Všechny právní normy od roku 1993, pravidelně aktualizované, ve všech dostupných znění. Porovnejte předchozí znění s aktuálním, zkoumejte budoucí znění. Hledejte v textu zákona konkrétní a vyznačené změny. 

Uložte si do záložek: zakony.podnikatel.cz

Články

Mám rád Andreje Babiše a Justina Timberlaka, říká ekonom Aleš Michl

Jak funguje spolupráce s Andrejem Babišem a jaké priority by vláda měla mít? O tom jsme si povídali s analytikem, a nově i Babišovým poradcem, Alešem Michlem.

Nezáviďte šéfům plat. V porovnání se světem jsou to žabaři

Víte kolik bere váš šéf? Patrně se má lépe než vy, ale ve světě by se svým bankovním kontem žádné terno neudělal. Čeští manažeři berou míň než ti zahraniční.

Zaručená mzda je od srpna vyšší. Víte, jak ji správně určit?

Velké části zaměstnanců měla být v souladu se zvýšením minimální mzdy zvýšena i zaručená mzda. Nezapomeňte zkontrolovat mzdový výměr.

Úřad práce poskytuje příspěvky zaměstnavatelům i po zvýšení minimální mzdy

Zaměstnavatelé zřizující společensky účelná pracovní místa si mohou požádat o příspěvky Úřadu práce i po navýšení minimální mzdy. Jedná se o kompenzaci nákladů.

Zvýšení minimální mzdy ovlivní řadu dalších zákonů

Čtěte, jak ovlivní zvýšení minimální mzdy zákon o daních z příjmů, zákoník práce, zdravotní pojištění nebo možnost přivýdělku nezaměstnaných.

5 nepříjemností, které může přinést zvýšení minimální mzdy (NÁZOR)

Dnešním dnem se posouvá hranice minimální mzdy na 8500 korun. Těm, kterým má pomoci, však paradoxně spíše uškodí, a to nejen jim. Čtěte jak.

Zvýšení minimální mzdy dopadne na některé studenty a nezaměstnané

Od 1. srpna se zvýší minimální mzda. Rozhodla o tom minulý týden vláda. Bude to mít dopad také na podnikatele a zaměstnavatele?

Vláda dnes projedná návrh na zvýšení minimální mzdy

Vláda by dnes měla dát zelenou návrhu na zvýšení minimální mzdy. Polepšit by si mělo až 120 000 zaměstnanců, kteří berou už 5 let stejné peníze.

Nejlépe čelí inflaci v Karlovarském kraji. Přesto tam lidé berou nejméně

Nejnižší platy mají lidé z Karlovarského kraje. Berou o téměř 4 000 korun méně, než je průměrný plat v celé republice. Mají ale dobrý potenciál růstu.

Od července vyšší minimální, ale i zaručená mzda

Změnou nařízení vlády by se mohla zvýšit mzda velké části zaměstnanců. A to hlavně zvýšením zaručené mzdy. Víme, o kolik si na hodinu i měsíčně polepší.
Archiv článků s nálepkou Minimální mzda

reklama

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+