Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Obchod a marketing

Články

Kdybych nezaložil STUDENT AGENCY, možná bych vozil lidi na pivo, říká Jančura

Radim Jančura podnikal už na vysoké. Pronajal kulturák, Ikarusy a vozil studenty na party. Nebýt STUDENT AGENCY, možná bych vozil lidi na pivo, říká Jančura.

7 názorů, proč je léto v podnikání mrtvá sezóna a jak toho naopak využít

Čas prázdnin a dovolených znamená žně pro cestovky či zmrzlináře. Zajímalo nás, jak se vytoužené léto podepíše na výsledcích jiných podnikatelů.

Retro značky slaví úspěch, v Praze otevřela první prodejna značky Pedro

Češi socialistickým retro značkám fandí a řadě z nich se tak daří prosadit. Například značka Pedro má nyní vlastní prodejnu v Praze v Letňanech.

Restaurační zahrádky, z kterých vám bude přecházet zrak. Inspirujte se

Máte restauraci? Tržby vám může zvýšit restaurační zahrádka. Pokud máte možnost si ji pořídit, neváhejte ani minutu. A v této galerii se můžete inspirovat.

Kupte si reklamu v regionální televizi. Argumenty pro jsou víc než silné

Televizní reklama už dávno není jen pro nadnárodní řetězce a velké značky. Profitovat z ní může i obyčejný živnostník nebo malá firma. A to za slušné peníze.

Chcete mít v obchodě výdejní místo pro e-shopy? Čtěte, co musíte splňovat

Obchodníci s kamennými prodejnami si mohou přivydělat tím, že se stanou výdejním místem e-shopů. Zjistili jsme podmínky a zeptali se na zkušenosti obchodníků.

10 nejhodnotnějších značek světa: Na výsluní se opět dostal Apple

Apple je opět nejhodnotnější značkou světa. Aktuálně činí hodnota značky 247 miliard dolarů. Na druhé místo se propadl Google a třetí pozici zaujal Microsoft.

Alarmující trend pokračuje, počet OSVČ hlavních letos klesl skoro o 10 tisíc

Také v letošním roce zatím pokračuje trend z posledních let, kdy každoročně klesá počet OSVČ hlavních. Za první čtvrtletí roku 2015 jich ubylo skoro 10 tisíc.

Jste nervózní při obchodní prezentaci? Představte si publikum ve spodním prádle

Sami jsme se přesvědčili, že obchodní prezentace tvoří jeden z pilířů úspěchu. Vytvořit poutavou prezentaci a navíc ji dokázat „prodat“ ale není jednoduché.

Podívejte se, jak aktuálně vypadá rozpadající se zlíchovský lihovar

Ještě v devadesátých letech zlíchovský lihovar, který stojí nedaleko Smíchovského nádraží, vyráběl ocet a líh. Dnes už areál jen chátrá a doslova se rozpadá.
Archiv článků s nálepkou Obchod a marketing

reklama

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+
Ušetřete