Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Obchod a marketing

Články

Víme, které první české staturární město získalo titul Fairtradového města

Celkově šesté české město získalo ocenění Fairtradového města. Navíc se jedná o první tuzemské statutární město, které na titul dosáhlo.

Pamatujete Igráčka? Podívejte se, jak vypadá v novém kabátě

Jen málokdo narozený před rokem 1989 se nesetkal s legendární hračkou Igráčkem. Před několika lety se Igráček podruhé narodil a slaví úspěch i u dnešních dětí.

Podívejte se, jak nově vypadá zakázané pomazánkové máslo

Název „pomazánkové máslo“ zmizí od 1. května v propadlišti dějin. Podívejte se, jak se tato tradiční česká pochoutka bude jmenovat a jak bude vypadat.

Je smysluplné zavřít ve svátek? A pokud ano, pro koho?

Uzavření obchodů během svátků by stát prakticky vůbec nepocítil. Co ale lidé? V jiné situaci jsou zákazníci, v jiné zaměstnanci. Jste pro nebo proti?

Přečtěte si a podívejte se, jak šel čas s Kofolou, oblí­benou českou limonádou

Kofola původně vznikla jako domácí alternativa ke Coca-Cole a Pepsi-Cole. Lidem ale tak zachutnala, že si ji kupují už přes padesát let.

Na dodatek smlouvy od RWE jen s lupou, bez ní nezjistíte, k čemu se zavazujete

Firma RWE vybízí své zákazníky, aby uzavřeli dodatek ke smlouvě. Samotný dodatek je však napsán tak malým písmem, že se to podle právníků neslučuje se zákonem.

Zapomeňte na „McDonaldy“, v Česku převládají tuzemské franšízy

Franšízy získávají v Česku na stále větší oblibě a jejich počet narůstá. Co se týče celkového množství franšízových konceptů, převládají u nás domácí systémy.

Soukromí železniční dopravci se mají brzy objevit i na dalších tratích v Česku

Pokud vyjde plán ministerstva dopravy, mohly by soukromé železniční společnosti vyjet i na dalších tratích. Aktuálně působí jen na lince Praha – Ostrava.

Podniká Andrej Babiš tím, že vlastní Agrofert? Zeptali jsme se právníků

Že Andrej Babiš vlastní Agrofert, není žádná novinka. Před týdnem se otevřela otázka, zda to znamená, že se nachází ve střetu zájmů. Zeptali jsme se právníků.

Podniká Babiš v současnosti, či jen spravuje svůj majetek? Koalice se o tom pře

Premiér Bohuslav Sobotka se domnívá, že by ministr financí Andrej Babiš měl přestat se svými podnikatelskými aktivitami. Ten ale oponuje, že už dávno nepodniká.
Archiv článků s nálepkou Obchod a marketing

reklama

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+