Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Obchod a marketing

Články

5 tipů, jak správně zabalit balík pro zákazníka

Objem přepravovaných zásilek před Vánoci roste. Firmy, které je posílají, se ale stále nenaučily správně je zabalit. Přitom stačí dodržet 5 hlavních zásad.

Piškotový bojkot má svoji dohru. Potravinářská inspekce si došlápla na Opavii

Potravinářská inspekce si došlápla na výrobky pod značkou Opavia. Napomohl tomu i veřejný zájem o přesunutí výroby piškotů do Polska.

Jediným cílem podnikání je vydělat prachy. Nesouhlasíte? Pak podnikejte pomalu

Možností, jak podnikat, je soustředit se na zisk a rychlou návratnost investic. Jsou ale podnikatelé, které víc než jen zisk zajímají lidé, zdraví či ekologie.

Podílejte se na úspěších Kofoly, nově si můžete koupit její akcie

Ode dneška si lze objednat akcie společnosti Kofola. V nabídce se jich může objevit až 2 miliony. Indikativní minimální cena pro retailové investory je 500 Kč.

Že je EET mocenský nástroj? To je s prominutím holá blbost, říká Bernard

Už nyní jsme pod takovým drobnohledem státu, že tvrdit, že EET je mocenský nástroj, je s prominutím holá blbost, říká Stanislav Bernard.

Zabalte zboží do retro obalu, zákazníci vám utrhnou ruce

Nejen kvalita, ale i originalita táhne. Výrobky v netradičním balení z regálů mizí samy. Co teprve, pokud obal připomíná například dětství. FOTOGALERIE

Europivo? To je uniformní bezpohlavní produkt, říká Stanislav Bernard

Europivo existuje, i když se některé pivovary snaží tvrdit opak. „Je to uniformní bezpohlavní produkt,“ říká Stanislav Bernard, spolumajitel pivovaru Bernard.

Prohlédněte si pivovar Bernard, a to zvenku i zevnitř

Podívejte se, jak to vypadá v pivovaru Bernard, kde vaří, dle slov Bernardovy reklamy, „dobré pivo, avšak majitel je magor“. (FOTOGALERIE)

Franšízing není pro kreativní lidi, nápady po vás nikdo nechce

Start podnikání se silnou značkou v zádech je dobrá věc, ale není vhodná pro všechny. Ti, co chtějí svůj byznys rozvíjet, by se do franšízingu pouštět neměli.

7 vět, které ve slovníku úspěšných podnikatelů nenajdete

Úspěšné podnikatele charakterizuje i jejich mluva. Věty jako „vzdávám to“ nebo „to se nedá zvládnout“ prostě do jejich slovníku nepatří.
Archiv článků s nálepkou Obchod a marketing

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+
Ušetřete