Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Obchod a marketing

Články

7 chyb, které podnikatelé dělají při přípravě marketingového plá­nu

Bez kvalitního marketingového plánu se váš marketing může snadno změnit v chaos. Vyvarujte se však při přípravě marketingového plánu těchto sedmi chyb.

OD Kotva cílí na Číňany, má i nový čínský název, vyslovuje se „Kaou-tch-ua"

Obchodní dům Kotva se rozhodl cílit na čínské turisty. Jako první moderní budova v Praze tak získal i svůj čínský název – „Kaou-tch-ua". (FOTOGALERIE)

5 nejúspěšnějších Business Blogů serveru Podnikatel.cz

Každý týden si mohou čtenáři přečíst na serveru Podnikatel.cz blogový příspěvek. Přinášíme výběr pěti nejúspěšnějších Business Blogů.

Prohlédněte si, jak se distribuční centrum Amazonu připravilo na Vánoce v Česku

(FOTOGALERIE) Předvánoční šílenství se samozřejmě nevyhýbá ani společnosti Amazon, která na konci léta otevřela v Česku své první distribuční centrum.

Trocha inspirace ještě nikoho nezabila, plagiátorství se trestá maximálně na VŠ

Od užitečného učení nápodobou až k samé hranici plagiátorství – nejen v oblasti podnikání je kopírování nejosvědčenější cestou k úspěchu.

Proklaté vánoční večírky firmy. Šéf se tam vždy dozví pravdu a ještě to zaplatí

(FOTOGALERIE) Firemní vánoční večírky se někdy mohou pořádně zvrtnout. Dokud se jen do rána tančí a popíjí, je to v pořádku. Kolikrát to ale dopadá úplně jinak.

Na Vánoce se nezavírá. Obchodníci vydělají na opozdilcích a dárcích v obálkách

Vánoce už dávno nejsou svátky klidu. Obchodníci neváhají mít otevřeno na Štědrý den a většina z nich znovu otevře už na Štěpána. Prý se to vyplatí. Ne ale všem.

Svařák nebo trdelník. Na čem vydělávají trhovci na adventních trzích v Praze

(FOTOGALERIE) Vídeň nebo Drážďany? Není třeba jezdit tak daleko. Adventní trhy v Praze jim mohou směle konkurovat. Podívejte se, na čem trhovci vydělávají.

Pozor na úplatkářství, s hodnotou darů pro obchodní partnery to nepřehánějte

Firmy již začínají posílat svým obchodním partnerům dary s Vánocům. Pozor však kvůli úplatkářství na jejich hodnotu. Držte se raději darů do hodnoty 500 korun.

„Šmejdi“ si nedají pokoj. Přišli s novými triky, jak opět obejít zákon

Pokutu převyšující 3 a půl milionu korun si od ČOI vysloužily firmy, které nekale vydělávají na seniorech. Zákon nepomáhá, mají opět nové finty.
Archiv článků s nálepkou Obchod a marketing

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+
Ušetřete