Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Obchod a marketing

Články

Franšízing není pro kreativní lidi, nápady po vás nikdo nechce

Start podnikání se silnou značkou v zádech je dobrá věc, ale není vhodná pro všechny. Ti, co chtějí svůj byznys rozvíjet, by se do franšízingu pouštět neměli.

7 vět, které ve slovníku úspěšných podnikatelů nenajdete

Úspěšné podnikatele charakterizuje i jejich mluva. Věty jako „vzdávám to“ nebo „to se nedá zvládnout“ prostě do jejich slovníku nepatří.

Jak dostat nově nadefinovanou značku ke kolegům i zákazníkům?

Prošli jsme celým postupem strategie značky. Co je potřeba promyslet, abyste ji teď skutečně uvedli do života, namísto toho, aby zůstala jen založena v šuplíku?

I WC může budovat značku. Zjistěte, kde všude se potkává značka a váš zákazník

Někteří mají pocit, že značku potřebujete, abyste měli lepší kampaně či víc lajků na Facebooku. Analýza touchpointů vás ale přesvědčí, že branding sahá dále.

Obchodní politika řetězců je často vůči zákazníkům stupidní. Přečtěte si příběh

Neprostupný systém kódů dělají z lidí i samotných řetězců jen automatické roboty bez špetky ochoty vyjít vstříc potřebám zákazníka. Tento příběh to dokazuje.

„Vážený kliente, to bude f poho.“ Nastavte si tonalitu komunikace značky

„Kliente, to bude f poho“, nebo „Děkujeme Vám za Váš zájem“? Při budování značky je zásadní zvolit i tonalitu komunikace, tedy to, jak značka mluví.

Růžová není jen pro slečinky. Poradíme, jak vybrat vhodné logo i barvy

Logo není vaše značka. Logo je to, co je vidět a co pomáhá lidem si vaši značku vybavit. Nechali byste tuhle práci dělat vaši neteř nebo kluka od vedle?

Co tlačí podnikatelky k úspěchu? Vytrvalost a touha po samostatnosti

Počet podnikatelek v Česku roste. A tak jsme zjišťovali, proč ženy podnikají, v čem je ženský byznys specifický a jaké to je, když ženy dělají byznys pro ženy.

Feng Shui na pracovišti není sci-fi. Čtěte, v čem vám v podnikání může pomoci

Pečovat o pracovní prostředí přikazuje zákon. Je to však také cesta, jak rozvíjet tvořivost zaměstnanců i prosperitu firmy. Ať už pomocí Feng Shui nebo umění.

Jak vymyslet název pro vaši značku, aby ji čas neudusil? Tady je 8 přístupů

Nad názvem vaší značky je nutné přemýšlet, a k tomu se hodí brainstorming. V dalším díle o budování značky vás naučíme, jak takový název vlastně vymyslet.
Archiv článků s nálepkou Obchod a marketing

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+
Ušetřete