Videobiz

Články

Ušetřete prostor ve firemním e-mailu, používejte chytrý cloud

Přílohy se už nemusejí posílat firemní poštou. Šéf Hospodářské komory si odběhl půl maraton a nábor absolventů se vždy nevyplatí. Sledujte Videobiz.

Ministr financí Andrej Babiš si rýpnul do Topolánka s Dalíkem

Ministr financí Andrej Babiš si neodpustil kritickou poznámku na bývalého premiéra Mirka Topolánka a lobistu Marka Dalíka. Co se stalo?

Provozuje e-shop na výprodej a má úspěch

Začít podnikat v oblasti e-commerce a především rozjet nový e-shop v již tak velké konkurenci chce hlavně nápad. Výprodejový e-shop dokazuje, že funguje.

Provozovat divadlo není zrovna levná záležitost. Dá se tím uživit?

Divadlo může na své financování využít granty i sponzorské příspěvky. Provozovat ho ale levná záležitost není. Sledujte další díl Videobizu.

V jiných státech založíte firmu už za 6 hodin, jak je tomu u nás?

Proč český podnikatel potřebuje pro založení podnikání desítky formulářů a dní? A proč by měl více sledovat svou konkurenci? Sledujte nový díl Videobizu.

Prodává staré gramodesky. Uživí se?

Může v dnešní době ještě vůbec existovat obchod s gramofonovými deskami? A jak takový byznys dnes vydělává. Sledujte další díl Videobizu.

Trh s virtuálními operátory ještě čekají změny, říká provozovatel jednoho z nich

Trh s virtuálními operátory je tvrdě regulovaný a bezpochyby dojde k jeho brzké redukci, říká v rozhovoru pro Videobiz známý český podnikatel Jiří Hlavenka.

Starožitník má krásné povolání. Dokáže se dnes ještě uživit?

Starožitník má pestrý pracovní život a setkává se i s různými lidmi. Jak vypadá takový běžný pracovní den starožitníka a dokáže tento obor být výdělečný?

Je závislý na čajích, živí se jejich prodejem. Uživí se?

Milan Dřímal je milovníkem čajů a také jejich prodejcem. Je vůbec možné se v tvrdém byznysu prodejem čajů uživit? Tady je jeho příběh.

Provozujete web? Vydělejte více peněz pomocí RTB

RTB, ve zkratce prodej internetové reklamy, která probíhá formou aukce v reálném čase. Jak na tom vydělat? A jak to nasadit k sobě na web? Sledujte Videobiz.
Archiv článků s nálepkou Videobiz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+