Ušetřete
Už jen dní zbývá na podání přiznání k dani z příjmů. Poradíme vám, jak na to!

Zdravotní pojištění 2014

Články

Pracující důchodci, nezapomeňte platit zálohy na pojistném

Stále více seniorů si k důchodu přivydělává. Neměli by však zapomínat na to, že se jich týkají zálohy na zdravotní pojištění.

Přehledy o příjmech a výdajích jste už podali? Nezapomeňte ještě změnit zálohy

Podnikatelé by neměli zapomenout na to, že po podání přehledů pro zdravotní pojišťovnu a ČSSZ musí zpravidla ještě změnit výši záloh na letošní rok.

VZP jde po neplatičích, raději si dejte vše do pořádku

Živnostníci dluží Všeobecné zdravotní pojišťovně na pojištění jen za loňský rok 30 milionů korun. Pojišťovna teď chce vše do desetníku. Vybírá a pokutuje.

Dohoda o provedení práce 2014. Nový způsob jejího zdanění

Od roku 2014 je možné dohodu o provedení práce okamžitě zrušit. Mění se výrazně způsob jejího zdanění, včetně možnosti zápočtu do daňového přiznání.

Na průměrného pojištěnce dáme téměř o tisícovku víc, prozradila VZP

Největší zdravotní pojišťovna u nás v letošním roce sáhne hlouběji do kapsy. Více peněz se dočkají také nemocnice, ambulance a lázně.

VZP bude urgovat dlužníky přes mobil a e-mail

Všeobecná zdravotní pojišťovna bude upozorňovat klienty na opomenutou platbu pojištění. Chce si tak pojistit příjmy a zároveň lidi ochránit před penále a dluhy.

Z porodnice rovnou na zdravotní pojišťovnu, máte na to osm dnů

Změny se musí hlásit. Ne jinak je tomu v případě zdravotní pojišťovny. Čtěte, o kolik bude peněženka lehčí, pokud si něco necháte pro sebe.

Nezapomeňte změnit výši záloh na zdravotní pojištění, zbývá už jen několik týdnů

Většina OSVČ nesmí zapomenout zvýšit minimální zálohy na zdravotní pojištění. V nové výši jsou totiž splatné již za leden 2014.

Vyřiďte si daně se serverem Podnikatel.cz. Jde to snadno a rychle

Vyplnit daňové přiznání a odevzdat přehled na zdravotní pojišťovnu a Českou správu sociálního zabezpečení zvládne i úplný začátečník. Zkuste to s námi.

Máme komplexní kalendář daně z příjmů a pojištění pro OSVČ v roce 2014

Připravili jsme pro podnikatele kalendář lhůt a termínů, které se pojí s daňovým přiznáním, přehledy pro sociálku a zdravotní pojišťovnu a s nedoplatky.
Archiv článků s nálepkou Zdravotní pojištění 2014

reklama

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+