Obchod a marketing

Obáváte se EET? Proměňte povinnost ve výhodu (MarketVoice)

Čím dál víc podnikatelů nečeká na zavedení EET a evidují platby elektronicky už nyní. Kromě vyšší efektivity sází i na náskok před konkurencí.

Co mají čeští podnikatelé čekat od #brexit? Třeba setrvání kurzových intervencí

Brexit se sice asi dotkne exportérů, podnikatelé však věří, že výrazněji na ně nedopadne. Některé důsledky ale mohou nastat, například ponechání intervencí ČNB.

Souboj přepravních aplikací. Jaké novinky mají Uber, Taxify a Liftago?

Cíl mají stejný. Motivovat lidi, aby více využívali služeb řidičů aut. Jak se snaží zákazníky nalákat a jaké nástrahy jsou v aplikacích?

Uber v ČR nabízí partnerskou smlouvu. Firmy řidiče zaměstnávají. Je to taxi?

Od letošního února mohou společnosti s aplikací Uber uzavřít smlouvu o poskytování služeb, řidiči tak mohou být i zaměstnanci. Stále to není taxislužba?

10 myšlenek Steva Jobse, které motivují i inspirují nejen podnikatele

Steve Jobs se bezesporu zapsal zlatým písmem do dějin podnikání. Vybrali jsme 10 jeho inspirujících citátů, které jen tak nepozbudou platnosti.

Letní „okurkové“ sezóny se netřeba bát. Víme, čím a jak nabudit zákazníky

Před letní „okurkou“ vás mohou zachránit slevové portály. Čtěte, co se na nich v době prázdnin a dovolených prodává nejlépe.

Polovinu peněz na marketing už dnes podnikatelé tratit nemusí. Přesto tratí

Dá se dnes marketing dělat efektivněji než v dobách jeho prvních pionýrů, kteří podle jednoho z nich polovinu investice vždycky ztratili? Zeptali jsme se.

Poradna Obchod a marketing

Další poradny Nové téma

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+