Obchod a marketing

Také jste si hráli se stavebnicí Seva? Podívejte se na její proměny v čase

Modrá a bílá nejsou typickými barvami jen pro Šmouly, ale také pro českou stavebnici Seva. Ta se vyrábí od roku 1979 až do dnešních dní. (FOTOGALERIE)

Další průšvih Lidlu s masem. Prodával šizený hovězí guláš

Šizený guláš je druhým prohřeškem Lidlu, který se týká masa. V prvním případě prodával vepřové mleté s bakterií salmonella. Vroubek má i Tesco a Kaufland.

Sexy nejde jen po povrchu, důležitější je u něj hloubka a kvalita

Dnes může být sexy prakticky cokoli. Třeba pračka nebo kartáček na zuby. Nevěříte? Ano, i tyto předměty denní potřeby musí být v jistém slova smyslu sexy.

Přechod z OSVČ na firmu vám způsobí šok… Šok větší, než si myslíte

Zvyšují freelanceři úmrtnost malých firem přímo v jejich zárodku? Vznik a etablování seriózní malé firmy je totiž náročnější, než si leckdo představuje.

Podívejte se, jak se ve své více než 100leté historii měnila lahev Coca – Coly

Na tuzemský trh se vrací řada ikonických lahví Coca – Coly o velikosti 200 ml. Podívejte se, jak se lahve Coca – Coly měnily v průběhu času. (FOTOGALERIE)

5 tipů, jak se zbavit problému s nedostatkem času

Den každého člověka má 24 hodin, a to platí bez výjimky pro všechny. Více než 1440 minut času denně nedostanete. Máme 5 tipů, jak drahocenný čas neplýtvat.

Myslíte si, že vaši značku spasí marketing? Máte se co učit, začněte u práva

Necháváte tvorbu značky na jiných? Pak byste ve své zadávací dokumentaci měli vedle marketingového potenciálu vyžadovat hlavně soulad s právními předpisy.

Poradna Obchod a marketing

Další poradny Nové téma

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+