Obchod a marketing

Jesenka se v Hlinsku vyrábí již skoro 50 let, podívejte se na historické obrázky

Slazená zahuštěná smetana Jesenka patří mezi tradiční české výrobky. Přečtěte si o jejím vzniku a podívejte se na fotogalerii.

Vajíčková aféra: připomeňte se i další 3 průšvihy obchodních řetězců

[3 FOTOGALERIE] Ministerstvo zemědělství upozornilo na dovoz polských vajec za dumpingové ceny. Jenže obchodní řetězce mají za sebou i další velké prohřešky.

Kaufland a Albert prodávají polská vajíčka. Řetězce se záměrně vyhýbají českým

Maloobchodní řetězce obcházejí tuzemskou produkci vajíček. Prodávají polská s nejasným původem. Hříšníky jsou podle ministra zemědělství Kaufland a Albert.

Jak bude vypadat podnikání v budoucnosti? Prozkoumali jsme předpovídané trendy

Kdo nechce věštit z křišťálové koule, může zkoumat společenské, kulturní, ekonomické a další trendy. V nich mohou klíčit jak příležitosti, tak i budoucí změny.

Zavřeno o svátcích? Tohle skončí ústavní stížností, říká Hospodářská komora

Poslanci v úterý schválili zákon, který nařizuje velkým obchodům, aby měly ve vybraných svátcích zavřeno. Proti tomu se ostře ohradila Hospodářská komora ČR.

Podnikání s rawfood ukazuje, jak vybudovat nový obor od nuly [FOTOGALERIE]

Domácí raw trh není obrovský, ale podle všeho získává na síle. Navíc je rawfood český vývozní artikl. A ukazuje, jak lze za deset let vybudovat obor z ničeho.

Obáváte se EET? Proměňte povinnost ve výhodu (MarketVoice)

Čím dál víc podnikatelů nečeká na zavedení EET a evidují platby elektronicky už nyní. Kromě vyšší efektivity sází i na náskok před konkurencí.

Poradna Obchod a marketing

Další poradny Nové téma

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+