Hlavní navigace

Jak na CZ doménu a webhosting

9. 11. 2012

Na internetu existuje mnoho kvalitních a přitom jednoduchých šablon pro vytvoření firemních či osobních stránek bez nutnosti znát internetové technologie.

Samozřejmě je také možné využít služeb profesionálních studií či agentur, jež pomáhají svým klientům ke zviditelnění na internetu. Samotnou tvorbu webu však předchází dva neméně důležité kroky – výběr domény a webhostingu. Tyto dva aspekty totiž tvoří zázemí budoucího webového projektu.

Vlastní CZ doména – známka serióznosti

Zcela nepochybně je lepší investovat pár korun do vlastní CZ domény, nežli provozovat web na doméně třetího řádu (např. místo frantanovak.cz byste měli frantanovak.mujzdarmaweb.cz). Stránky s vlastní doménou budou přinejmenším vypadat seriózněji a bude jasné, že to jejich provozovatel myslí se svým působením na internetu opravdu vážně. Vlastní doména je zároveň vizitkou majitele webu a příležitost, jak si vybudovat jméno. Nehledě na to, že na ní ještě můžete mít svůj vlastní, snadno zapamatovatelný e-mail.

Díky investici do CZ domény můžete navíc nyní získat až půl roku cloudového hostingu zdarma. Jestliže si na DOMENA.CZ zaregistrujete novou CZ doménu, automaticky získáte depozit v celkové výši 360 Kč na provoz cloudového hostingu WEBCLOUD. Stejné zvýhodnění platí také pro roční prodloužení již existujících CZ domén. Obě služby provozuje společnost IGNUM, držitel nejvyššího stupně certifikace udělované registrátorům domén sdružením CZ.NIC, správcem české národní domény. Certifikace registrátorů CZ domén je zárukou nejvyšší kvality poskytovaných služeb nejen při samotné registraci CZ domén, ale například i při využití zabezpečení stránek pomocí technologie DNSSEC a dostupnosti technické podpory.

Hostování bez obav

Kromě toho, že doména bez hostingu nemá prakticky smysl, zajistí vám dobrý webhosting spolehlivé zázemí pro provoz internetových stránek, e-shopu či jiného projektu. Stejně jako do CZ domény se vyplatí chytře investovat i do hostingu.

Ideální hosting bude poskytován bez reklam, bude spolehlivý, nebude mít žádná omezení či skryté příplatky a bude cenově dostupný. Registrace nové CZ domény je ideální příležitostí k vyzkoušení cloudového hostingu WEBCLOUD, kde díky získanému depozitu můžete provozovat i několik samostatných webů až 6 měsíců zdarma.

WEBCLOUD.CZ je služba nové generace, která nemá skutečně žádná omezení – ani pod hvězdičkou. Těšit se můžete z neomezeného výkonu a prostoru, počtu webhostingů, e-mailových schránek, databází, FTP přístupů i subhostingů. Nechybí zde ani přehledná administrace a transparentnost účtování na principu pay-as-you go, což znamená platbu jen za skutečně spotřebované služby (2 Kč za každý započatý GB uložených dat denně). Samozřejmostí je i nonstop technická podpora.

Společnost IGNUM umožňuje důkladné vyzkoušení neomezeného, cloudového hostingu WEBCLOUD až půl roku zdarma. Jedinou podmínkou je právě registrace nové CZ domény u služby DOMENA.CZ, nebo prodloužení registrace domény, kterou již vlastníte.

Za zkoušku nic nedáte…

Platforma WEBCLOUD.CZ je postavena na nejmodernějších principech poskytování služeb prostřednictvím tzv. cloud computingu. Probíhající akce s CZ doménami je proto skvělou příležitostí bezplatně si vyzkoušet zcela nový způsob využití hostingových služeb. Díky zaručené kvalitě registrátora a poskytovatele webhostingu se budete moci těšit ze stoprocentně spolehlivého zázemí pro vaše nové webové projekty.

120na80.cz: Jak oddálit Alzheimera?

Jak oddálit Alzheimera?

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Vitalia.cz: Proč vás každý zubař posílá na dentální hygienu

Proč vás každý zubař posílá na dentální hygienu

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

DigiZone.cz: Sat novinky: paket Polsat a Sci-Fi Universal HD

Sat novinky: paket Polsat a Sci-Fi Universal HD

Lupa.cz: Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Lupa.cz: Slevové šílenství je tu. Kde nakoupit na Black Friday?

Slevové šílenství je tu. Kde nakoupit na Black Friday?

Měšec.cz: Přejete si číslo účtu na přání?

Přejete si číslo účtu na přání?

Podnikatel.cz: Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

DigiZone.cz: ČRa DVB-T2 ověřeno má i Sharp

ČRa DVB-T2 ověřeno má i Sharp

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

Vitalia.cz: V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

120na80.cz: Na ucho teplý, nebo studený obklad?

Na ucho teplý, nebo studený obklad?

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu