Hlavní navigace

Role firemního designu roste, pomohou on-line konfigurátory

 Autor: 518993

Rostoucí tlak na dodržování firemního designu vnímá i společnost iNETPrint, a proto na www.inetprint.cz přichází s konfigurátory, které pomohou navrhnout diáře na míru a kalendáře s vlastními fotkami.

Trend rostoucí role firemní identity

Rok od roku se zvyšují nároky společností na podobu vlastních propagačních předmětů. Začíná převládat trend, který se odklání od klasických levnějších reklamních předmětů a zaměřuje se více na zboží s originálními prvky a vyšší užitnou hodnotou. Firmy více dbají na způsob, jak je komunikovaná jejich image a firemní identita. V tomto smyslu nabývají na důležitosti i věci běžné každodenní potřeby, které mají rovněž důstojně odrážet vizuální podobu společnosti. Příkladem jsou diáře a kalendáře, jenž zůstávají velmi oblíbeným dárkem a pochopitelně každoročně stoupá požadavek na jejich kvalitu. Díky svému každodennímu využití a možnosti přenášet sdělení se stávají z diářů i kalendářů bezkonkurenční komunikační prostředky pro prezentaci firemní identity a zakotvení povědomí o dané značce. A i přes tyto jedinečné propagační možnosti bylo velmi obtížné sestavit diář či kalendář tak, aby co nejlépe odpovídal firemnímu designu. iNETPrint vychází z požadavků a potřeb svých klientů a představuje nové moderní on-line konfigurátory, které vyjdou maximálně vstříc zákazníkům, jenž chtějí co nejvíce dodržet firemní design právě pracovních diářů a kalendářů.

Konfigurátory připraví design na míru

On-line konfigurátory jsou praktické nástroje, které dokáží v několika jednoduchých krocích navrhnout vizuální podobu produktů na míru firemnímu designu a zároveň rychle a přehledně nabídnou kalkulace k porovnání zvolených variant. Konfigurátory tak výrazně šetří čas, usnadní práci a rozhodování.

Při sestavování diářů získá zákazník požadovaný design na míru volbou z 5 vizuálních stylů (způsobu obšití), 4 typů vnitřního kalendária, 20 druhů materiálů a barev a 10 různých designů ražby letopočtu, které lze libovolně kombinovat. Náhledy vybraných stylů diáře se automaticky zobrazují přímo na stránce a nově se generují při každé změně parametrů. Vyzkoušet můžete na stránce Sestavte si vlastní diář na míru. Zákazníci mohou do diáře doplňovat také další reklamní prvky, které posílí vizuální identitu firmy. Jedná se o potištěnou záložku, potisk předsádky (1. a 2. strany diáře) nebo např. vložení listů na jakékoliv místo v kalendáriu s vlastní prezentací. iNETPrint dodává diáře na míru do čtyř týdnů již od minimálního počtu 200 kusů.

iNetPrint - obr 2

Pokud si chce zákazník připravit nástěnné nebo stolní kalendáře, pomohou webové konfigurátory lépe se zorientovat v nabídce a vybrat vhodný druh kalendáře co do velikosti, provedení, typu kalendária a barev. Pak stačí zaslat své vlastní fotografie nebo firemní vizuály, které chcete mít v kalendáři. Neztrácíte čas s načítáním ani upravováním fotek, protože grafické studio společnosti iNETPrint vše připraví za Vás a předloží kalendář ke schválení. Výrobní lhůty jsou od jednoho týdne, kalendáře s vlastními fotkami tak můžete mít již od 50 kusů. Konfigurátory naleznete na stránkách Nástěnné kalendáře s vlastními fotkami a Stolní kalendáře s vlastními fotkami.

Rozpočet hlídají on-line kalkulátory

On-line kalkulátory dokáží navržené diáře a kalendáře okamžitě nacenit. Kalkulátory umožňují snadno porovnat cenu pro více počtů kusů, různé rozměry, druhy kalendárií a reklamní prvky. Výsledná data se pak přehledně zobrazí na jediné stránce, což zákazníkovi pomůže lépe si srovnat možnosti a ceny. Snadněji tak upraví design produktů na základě daného rozpočtu. Vizuálnost a přehlednost zákazníkovi výrazně urychlí finální rozhodování.

Novinkou v nabídce je katalog reklamních předmětů

Nově iNETPrint na webu představuje i katalog reklamních předmětů, který nabízí na 14.000 praktických dárků přehledně rozdělených podle kategorií. Katalog je opatřený inteligentním vyhledávačem, který usnadní nalezení vhodné dárku dle kategorie, barvy, materiálu či ceny. Reklamní předměty a jejich potisk lze rovněž on-line zkalkulovat a objednat. Jedinečnost v oblasti reklamních předmětů představuje možnost online zkalkulovat vhodnou technologii potisku na tisíce předmětů a porovnat až 6 různých technologií brandingu podle typu daného předmětu.

Představením katalogu reklamních předmětů společnost završuje vizi o poskytování komplexního servisu v oblasti prezentačních materiálů a reklamního zboží pod jednou střechou. Ve vylepšování, zdokonalování a modernizaci technologií a služeb si ale firma klade stále vyšší cíle. Proto se klienti mohou i nadále těšit na řadu novinek a inovací pro jednoduché nakupování z navrhování produktů na míru.

Nejžádanější oblasti sortimentu iNETPrint:

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: 7 druhů hotových těst na vánoční cukroví

7 druhů hotových těst na vánoční cukroví

Vitalia.cz: Paštiky plné masa ho zatím neuživí

Paštiky plné masa ho zatím neuživí

Vitalia.cz: Jedlé kaštany jsou trpké, je třeba je tepelně upravit

Jedlé kaštany jsou trpké, je třeba je tepelně upravit

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

DigiZone.cz: Sat novinky: paket Polsat a Sci-Fi Universal HD

Sat novinky: paket Polsat a Sci-Fi Universal HD

Měšec.cz: 6 změn v novele občanského zákoníku

6 změn v novele občanského zákoníku

Podnikatel.cz: Podnikatelům dorazí varování od BSA

Podnikatelům dorazí varování od BSA

Podnikatel.cz: Informovat o EET musí i e-shopy, nebo zaplatí

Informovat o EET musí i e-shopy, nebo zaplatí

Lupa.cz: Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Měšec.cz: Jak vymáhat výživné zadarmo?

Jak vymáhat výživné zadarmo?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Podnikatel.cz: Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Podnikatel.cz: Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Lupa.cz: Slevové šílenství je tu. Kde nakoupit na Black Friday?

Slevové šílenství je tu. Kde nakoupit na Black Friday?