Hlavní navigace

Rutinní kancelářské práce: Lepší výkonnost a časové úspory

Ráno přijdete do kanceláře, posadíte se k počítači a pustíte se do práce.

Některé záležitosti a problémy, které řešíte, jsou zajímavé, ni některé i vzrušující, ale často musíte provádět rutinní úkoly, k nimž patří i správa dokumentů – dopisů, hlášení, smluv, ceníků atd. A nepracujete jen s elektronickými (naskenovanými dokumenty nebo soubory PDF), ale i s tištěnými dokumenty. A k zadávání informací do počítače také často používáte klávesnici.

Zvykli jste si na to a jste přesvědčeni, že jde o nedílnou součást vaší práce. Ačkoli možná víte, že existují aplikace schopné rozpoznat tištěný text a zadat informace do počítače během několika sekund, obvykle si myslíte, že se bez takových pomocníků dokážete obejít. Jste přesvědčeni, že zadáváním textů netrávíte příliš mnoho času. Vždyť jde jen o pár odstavců, případně o stránku nebo dvě… To je v pořádku, můžete je přepsat. A co se týče případné nové aplikace… Nejdřív se ji budete muset naučit používat…

Stačí se jen zamyslet nad tím, o kolik efektivněji byste ten čas mohli využít, i kdyby mělo jít jen o jednu nebo dvě hodiny týdně. Mohli byste ho využít daleko smysluplněji z hlediska úspěchu společnosti i vlastního profesního rozvoje. Nudná a monotónní práce vás navíc zmáhá a je příčinou psychické nepohody. Můžete se s ní vypořádat – a je to velmi snadné!

Podívejte se na aplikaci ABBYY FineReader 12, která převádí tištěné dokumenty a soubory PDF na text s možností úprav. Aplikace FineReader představuje univerzální, cenově dostupné a snadno použitelné řešení, které vám umožní skoncovat a nudnou rutinní prací s tištěnými dokumenty.  Práci vykonává stokrát rychleji a přesněji než jakýkoli člověk, a to včetně profesionálních písařek. A můžete ji používat bez nutnosti absolvovat zvláštního školení. Díky jednoduchému a intuitivnímu rozhraní se tuto aplikaci naučí ovládat bez problémů dokonce i nepříliš zkušený uživatel počítače.

Nabízí i zpracování množství úloh, které se netýkají komplexního převodu dokumentů do formátu s možností úprav, např. potřebujete-li pro přípravu zprávy, provedení analýzy nebo vytvoření prezentace jen několik částí textu, tabulek nebo diagramů. Z obecného hlediska jde o běžnou situaci, ale přesto někteří profesionálové dávají přednost řešení problému zastaralým způsobem – přepisováním. I když však může jít jen o napsání jediného odstavce, musíte se takovému úkolu věnovat nejméně několik minut. V případě tabulek nebo diagramu dokonce ještě déle.

Aplikace FineReader 12 vám umožní zvládnout takové úkoly v rámci několika kliknutí myší, tedy během pár sekund. FineReader 12 okamžitě otevře libovolně velký dokument. Pak stačí jen vybrat požadovanou část obsahu (text, tabulku nebo obrázek) a kliknout na možnost Kopírovat. Aplikace provede rozpoznání fragmentu a umístí ho do schránky, takže ho můžete kopírovat na libovolné místo.

Další běžnou záležitostí je správa elektronického archivu. Jde o moderní a inovativní přístup a aplikace FineReader vám pomůže se snadnou přípravou jakéhokoli souboru PDF a tištěného, ofotografovaného nebo naskenovaného dokumentu, který se má v souladu se schválenými požadavky společnosti přenést do jejího archivního úložiště.

Jakýkoli dokument lze převést na soubor PDF s možností vyhledávání, který vyhovuje standardu PDF/a, což je v souladu s požadavky na dlouhodobou archivaci. Používáme moderní technologie zpracování obrázků a jejich vyhlazování (PreciseScan), vybělování pozadí, odstraňování ručně psaných poznámek apod. Náš software vám tedy umožní získat vysoce kvalitní kopie jakýchkoli dokumentů, které byly naskenovány, poslány faxem nebo dokonce ofotografovány pomocí chytrého telefonu – v kvalitě vhodné pro archivaci.

Jste připraveni skoncovat s rutinními úlohami a zvýšit svoji výkonnost a produktivitu? Stáhněte si 15denní zkušební verzi ABBYY FineReader 12 zdarma již teď!

Získejte zkušební verzi aplikace FineReader 12 zdarma: www.ABBYY.cz

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Jak vymáhat výživné zadarmo?

Jak vymáhat výživné zadarmo?

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Vitalia.cz: Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Vychytané vály a válečky na vánoční cukroví

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Vitalia.cz: Jedlé kaštany jsou trpké, je třeba je tepelně upravit

Jedlé kaštany jsou trpké, je třeba je tepelně upravit

Vitalia.cz: Típněte to! Kde všude si už nezakouříte?

Típněte to! Kde všude si už nezakouříte?

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Lupa.cz: Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Podnikatel.cz: Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

DigiZone.cz: „Black Friday 2016“: závěrečné zhodnocení

„Black Friday 2016“: závěrečné zhodnocení

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Vitalia.cz: 9 největších mýtů o mase

9 největších mýtů o mase

Měšec.cz: Komu musí od ledna zvýšit mzdu?

Komu musí od ledna zvýšit mzdu?

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Perníčky: na uležení i hned měkké

Perníčky: na uležení i hned měkké

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Podnikatel.cz: Podnikatelům dorazí varování od BSA

Podnikatelům dorazí varování od BSA