Hlavní navigace

Zakládáte e-shop? Nechte programátora odpočívat, teď to zvládne i laik

Zřídit si sofistikovaný e-shop zvládne i průměrně zdatný uživatel. Nepotřebujete tým programátorů, nemusíte si vydržovat agenturu. Balíčková řešení otevírají brány e-commerce všem.

Je hloupé ztrácet čas a peníze vývojem něčeho, co už bylo stokrát vyvinuté. Zvláště pokud je k dispozici chytré řešení, které vám umožní ušetřit a navíc přesně vyhoví vašim potřebám a požadavkům. Právem oblíbené jsou dnes balíčkové e-shopy. 

Vybrat si z několika variant, aby přesně seděla vašim potřebám, můžete třeba z nabídky významného evropského poskytovatele služeb v oblasti hostingu domén, společnosti ACTIVE 24. Základní verze vás vyjde sotva na pár stokorun za měsíc, přitom už v základu za takto malé peníze dostanete pořádnou porci muziky.

Vlastní e-shop není drahý

Velmi slušný diskový prostor 1 GB a možnost vystavení až 170 produktů bez dalších poplatků, k tomu sada šikovných marketingových nástrojů a funkcí. To už představuje opravdu komfortní infrastrukturu pro vedení menšího e-shopu. U vyšších úrovní se paleta nástrojů, jež můžete pro své internetové podnikání využít, znatelně rozšiřuje. Poměr cena a výkon však stále zůstává naprosto bezkonkurenční.

Varianta Premium vám již poskytne možnost vést rozsáhlý nákupní portál srovnatelný se špičkami v oboru a to za zlomek prostředků, které byste museli obětovat do vývoje vlastního řešení na míru. Jednorázová investice by se vám vracela mnoho dlouhých let. Bohatou škálu funkcí a štědrou kapacitu e-shopu Premium přitom můžete využívat za necelé dva tisíce korun měsíčně.

Uživatelsky přívětivý z obou stran

Dříve než se blíže rozepíšeme o jednotlivých chytrých funkcích, jimiž se e-shopový systém od ACTIVE 24 může pochlubit, musíme zmínit největší trumf a jeho hlavní klad. Tím je uživatelská přívětivost a intuitivnost prostředí. A to nejen, pokud v takovém e-shopu nakupujete (k dispozici je nespočet líbivých a funkčních šablon), ale také pokud jej spravujete. Prostě se jen přihlásíte a je to. V editačním rozhraní nemusíte nic hledat, všechno je po ruce.

Administrace jde jako po másle. Jakákoliv operace zabere maximálně několik kliků, založit nový produkt nebo kategorii není bez nadsázky komplikovanější, než odeslat e-mail. V orientaci napomáhá přehledné menu a chytrý systém sledování změn. Ostatně, přesvědčit se můžete na vlastní kůži, vyzkoušejte si sami dvoutýdenní zkušební verzi zdarma.

Dveře Evropy i světa dokořán

Jakmile máte co prodávat a kde, nastává další starost a mnohdy ta nejobtížnější. Musíte najít své zákazníky. Abyste je nalezli co nejjednodušeji, a aby oni co nejsnáze našli cestu k vám a k vašemu zboží, k tomu vám dobře poslouží marketingové nástroje začleněné do systému. Hodit se vám jistě bude možnost prodávat své zboží skrze oblíbené zbožové vyhledávače, jako jsou Heuréka, Zboží.CZ a další.

Pokud vaše obchodní ambice přesahují hranice naší republiky a rádi byste s vaším novým e-shopem zabodovali i u zahraničních zákazníků, vyplatí se využít doménového jména s koncovkou .EU. Nemusíte se bát žádných velkých investic navíc, evropskou doménu nyní můžete získat už za 49 Kč, což je méně, než zaplatíte v hospodě za dvě piva.

Uvidíte, že tento krok se vám vyplatí, protože tradiční česká .cz doména nemá na západ od našich hranic příliš dobrý zvuk. Se souhrnnou evropskou doménou budete pro německého, francouzského nebo britského zákazníka mnohem důvěryhodnější. To stejné bude platit i pro potencionální zákazníky ze zámoří, z Ameriky či z Asie.

Bude vás to bavit

V jednoduchém editačním rozhraní si můžete donekonečna vyhrát s nastavením slevových akcí, systém umožňuje rozesílat hromadné e-maily, můžete tak připravit na každý týden jinou speciální nabídku, jež zaručeně zaujme vaše zákazníky a vám přinese kýžený zisk. Díky tomu, že můžete zcela za hlavu hodit starosti ohledně chodu celého systému, vám zbyde dostatek času na hledání ideálního obchodního modelu.

Pár slov na závěr? Žádné starosti s chodem, volné ruce pro ten pravý byznys, technická podpora 24/7, odladěný systém, co šlape jako hodinky, editace jednoduchá jako facka, hromada šikovných funkcí a vychytávek – zkrátka komplexní služba, která sedne každému. Když se na to podíváte takhle, opravdu se vám chce trápit se s děravou opensource aplikací, která vám každou chvíli může spadnout na hlavu, nebo si za drahé peníze pořídit e-shop na míru, který nenabídne nic navíc? Odpověď je zdá se jasná. Budoucnost e-commerce patří balíčkovým řešením e-shopů.

Podnikatel.cz: Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Lupa.cz: Slevové šílenství je tu. Kde nakoupit na Black Friday?

Slevové šílenství je tu. Kde nakoupit na Black Friday?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Jak vybrat suroviny k poctivému pečení cukroví?

Jak vybrat suroviny k poctivému pečení cukroví?

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Podnikatel.cz: Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Na 3. prosince se chystá protest proti EET

Vitalia.cz: Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Podnikatel.cz: Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Vitalia.cz: Paštiky plné masa ho zatím neuživí

Paštiky plné masa ho zatím neuživí

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Lupa.cz: Teletext je „internetem hipsterů“

Teletext je „internetem hipsterů“

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

120na80.cz: Na ucho teplý, nebo studený obklad?

Na ucho teplý, nebo studený obklad?

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

V SAPĚ našli nelegální porážku kachen

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo