Hlavní navigace

Alza spustila členský program. Za tři stovky ročně doručení zdarma

31. 5. 2022

Sdílet

30.1.23 /3x/Alza Autor: Alza, podle licence: Rights Managed

Alza Plus+ je nový členský program největšího českého e-shopu Alza.cz. S ročním paušálem, který je za 299 korun, ušetří zákazníci na dopravě. Doručení je pro členy zdarma.

Paušál mohou zákazníci platit i měsíčně, měsíční platba je ale dražší. Doručení zdarma se týká téměř patnácti tisíc odběrných míst na objednávky již od jedné koruny.

Za odběrná místa považuje Alza všechny AlzaBoxy, pobočky i AlzaPointy a všechna partnerská odběrná místa a boxy společnosti Zásilkovna, pobočky České pošty a Balíkovny nebo PPL Parcel shopy.

Nový členský program má motivovat zákazníky nakupovat denně

AlzaPlus+ rozšiřuje naši nabídku o mimořádně atraktivní a unikátní službu. S její pomocí a díky jedinečné síti odběrných míst včetně oblíbených AlzaBoxů mohou zákazníci nakupovat klidně každý den a třeba jen za korunu, počet doručení po dobu trvání členství je totiž neomezený, říká Petr Bena, místopředseda představenstva Alza.cz. Členství je otevřené pro všechny zákazníky, fyzické osoby i ty nakupující na IČO, bez ohledu na předchozí nákupní historii.

Alza chce díky svému novému programu naučit zákazníky na svém e-shopu nakupovat denně. Pokud například zákazníkovi ráno dojde zubní pasta či potřebuje koupit dárek na poslední chvíli, může ho cestou do práce objednat a večer na cestě domů rovnou vyzvednout, dodává Bena.

Alza testovala program v pilotním provozu a z něj vyplynulo, že největší zájem je o roční členství. 90 % z těch, kteří si již členství zakoupilo, zvolilo jeho roční variantu.

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).