Hlavní navigace

DODO spouští revoluční službu. Rozvoz nadměrných zásilek v den objednání

3. 8. 2022

Sdílet

3.8.22 (1) Nábytek, přepravce, dodávka Autor: Depositphotos.com, podle licence: Rights Managed

Český trh čeká revoluce v oblasti doručování zásilek. Nově si budou moci zákazníci objednat nadměrné zboží, jako je například nábytek nebo velké elektro, a mít ho ještě v den objednání doma.

Novinku představila technologicko-logistická společnost DODO. Ta slibuje společně s rychlými doručením i pomoc dvou kurýrů na místě, kteří se postarají o převoz velkými auty, ale i vykládku.

Rozvoz nově pro nábytek ale i nadměrné sportovní potřeby

Stejně jako další přepravci sbíralo DODO zkušenosti v oblastech rozvozu potravin, hotového jídla či zboží z e-shopů. Nyní spouští službu DODO „Two-men delivery“ – nový logistický stream zaměřený na rozvoz nadměrného zboží v čele s nábytkem, velkým elektrem, objemnými sportovními potřebami a dalšími typy zboží.

Jaký typ doručení zboží nejčastěji vybíráte?

DODO bude nabízet doručení v den objednání (same-day) a v konkrétním časovém slotu. Doručení v konkrétním hodinovém slotu v den objednání je něčím, na co si zákazníci například u rozvozu potravin rychle zvykli. Není proto divu, že podobný standard služeb začínají požadovat i u jiných typů zboží, popisuje start nové služby Ivo Velíšek, CEO DODO pro Českou republiku a Slovensko.

Pokud se nová služba v Česku osvědčí, bude ji DODO rozšiřovat i do dalších zemí, kde působí. Jednání už probíhají v Maďarsku nebo Německu, kde DODO rychle roste.

Nově i Wolt Drive a AlzaPlus+

Novinek, které přicházejí v oblasti rozvozu zboží objednaného přes internet, stále přibývá. Doručovací služba Wolt, která se zaměřovala zpočátku na rozvoz jídel a potravin, spustila nedávno novou službu pro prodejce s názvem Wolt Drive, která by měla zákazníkům rovněž poskytnout rozvoz zboží v den objednání a do 30 minut. Alza.cz zase na jaře představila členský program AlzaPlus+, kdy za nízký roční poplatek si mohou zákazníci vyzvednout své zboží zdarma ve výdejních místech, pobočkách i AlzaBoxech. 


Alza spustila členský program. Za tři stovky ročně doručení zdarma
Přečtěte si také:

Alza spustila členský program. Za tři stovky ročně doručení zdarma

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).