Hlavní navigace

Nový podcast Podnikatel+ o aktuálních a trendy tématech v byznysu

13. 9. 2022

Sdílet

Podnikatel+ perex Autor: Podnikatel.cz

Server Podnikatel.cz u příležitosti nedávného patnáctiletého výročí přidává nový zpravodajský podcast Podnikatel+, který sleduje aktuální a trendy témata v byznysu. 

Do podcastu si zveme více hostů, s kterými téma rozebíráme z různých úhlů. Nebude se však jednat o debatu. Každému z přizvaných dáváme samostatný prostor. Podcast přitom startuje úvodní reportáží, která skloubí názory všech hostů a doplní je o související fakta, přibližuje koncept nového podcastu Michael Hovorka, šéfredaktor Podnikatel.cz a moderátor podcastu. 

Cílem podcastu je přiblížit oblast byznysu i mladší generaci. Server Podnikatel.cz proto s podcastem Podnikatel+ spustil i propagaci hostů na sociální síti TikTok a na Instagram Reels

Prvním tématem podcastu je super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného. Mezi prvními hosty byl Josef Dvořák – ředitel Wolt Drive, Ivo Velíšek – výkonný ředitel DODO a marketingový pohled na téma doplnil Ondřej Tyleček – obchodní ředitel agentury Fairy Tailors. 

V Česku se rozjíždí super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného Přečtěte si také:

V Česku se rozjíždí super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného

Mezi dalšími připravovanými tématy jsou například stále populárnější odložené platby, byznys výroby umělého masa, propagace kosmetických výrobků influencery, byznys food trucků ve spojitosti s udržitelností nebo budoucnost výdejních automatů.

Rádi budeme informovat i o dalších novinkách, které se snažíme monitorovat. Náměty a tipy pro natáčení přijímáme na adrese: plus@podnikatel.cz, doplnil Hovorka. 

Podcast Podnikatel+ je už dostupný v aplikaci Spotify a Apple Podcasty. V brzké době bude k dispozici také v Google podcasts a Podcasty.cz. Všechny díly jsou k dispozici na adrese: podnikatelplus.cz

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).