Hlavní navigace

Server Podnikatel.cz slaví své 15. narozeniny

23. 8. 2022

Sdílet

IINFO: 15 let Podnikatel.cz Autor: Internet Info, podle licence: Rights Managed

Přesně před 15 lety spatřil světlo světa Podnikatel.cz, v pořadí pátý server
vydavatelství Internet Info.

Podnikatel.cz jediný na internetu poskytuje ucelený přehled informací pro podnikatele. Radí začínajícím podnikatelům a sleduje změny pro již zaběhnuté podnikatele. Zároveň monitoruje všechny legislativní změny s dopadem na podnikání a nabízí ty nejširší databáze informací, které jsou informačně hodnotné pro podnikatele i odbornou veřejnost. V jeho čele od počátku stojí v roli šéfredaktora Michael Hovorka.

Dnes server Podnikatel.cz tedy dostal občanku. A my se tedy pochlubíme pár čísly:

  • 1,8 milionu čtenářů měsíčně
  • 5,7 milionu zhlédnutých stránek za měsíc
  • 23 000 vydaných článků
  • 244 autorů
  • 10 000 sledujících na Facebooku
  • 5800 sledujících na Twitteru
  • 26 630 dotazů v odborných poradnách
  • 432 662 diskuzních příspěvků
Autor: Internet Info, podle licence: Rights Managed

Profesně „nejstarším“ redaktorem je Daniel Morávek. Jeho historicky první článek na Podnikatel.cz vyšel dne 24.10. 2007 s názvem Přijetí eura může být pro podnikatele ziskové.

Daniel Morávek je zároveň nejproduktivnějším redaktorem serveru (podle počtu článků). Následují Michael Hovorka, Dagmar Kučerová, Jana Bohutínská a Jana Knížková. V roce 2017 se součástí Podnikatel.cz stal server BusinessCenter.cz, jednička pro účetní.

Je to přesně 15 let, kdy se do sítě připojil nový odborný server Podnikatel.cz. Dnes je největším serverem pro podnikatele v ČR a je to jen díky usilovné práci celého mého týmu, který se za celou dobu své existence měnil jen minimálně. Prakticky již od počátku je se značkou Podnikatel.cz spojen kolega Daniel Morávek a kolegyně Jana Bohutínská a Dagmar Kučerová. Rád bych jim upřímně poděkoval, že jsou v mém týmu dodnes. Poděkování patří i Janě Knížkové, Janě Langerové a Lence Pokorné a všem ostatním externím autorům a i bývalým kolegům, kteří pomohli serveru Podnikatel.cz růst. Velmi si toho vážím a přeji nám minimálně dalších 15 let, říká Michael Hovorka, šéfredaktor Podnikatel.cz, jenž stál u jeho zrodu a dodnes je také jeho jediným šéfredaktorem.

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).