Hlavní navigace

13. ročník stavebního veletrhu Brno již zítra

21. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na brněnskén výstavišti se zítra otevřou brány 13. ročníku Stavebního veletrhu Brno 2008 a poslední zájemci ho budou moci navštívit v sobotu 26. dubna. Podle statistik vyplývá, že půjde o největší veletrh od roku 2000 ve střední Evropě. Vystavujících firem je letos přihlášeno 1450 z celkem 24 zemí a své produkty budou představovat na  74 300 metrů čtverečních. Tento ročník bude specializován především na státy Slovenska, Ruska, Polska, Německa, Rakouska a Francie.

Stavební veletrhy v Brně tvoří celkem čtyři samostatné části. Největší z nich je mezinárodní stavební veletrh IBF, který pokrývá všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje a stavební konstrukce. SHK Brno představuje na výstavě nejnovější sanitární techniky, vytápěcí technologie, čerpadlovou techniku, klimatizace a vzduchové techniky. Sektor Elektro se zajímá na veletrhu o osvětlovací techniku, elektroinstalaci budouv a systémovou integraci budov. Informace o trendech současného bydlení získáte ve stavebním centru EDEN 3000. Celoročně je v něm možné shlédnout přehlídku montovaných, kompletně vybavených rodinných domů.

Současne se Stavebními veletrhy Brno probíhá také mezinárodní veletrh investic, financí a realit Urbis Invest. Právě projekt Urbis Invest bude letos koncipován, jako exkluzivní setkání prefosionálů v oboru. Vedle investic, financí a realit se zaměřuje na prezentaci top stavebních firem. Na veletrhu mu bylo zařízení zázemí v pavilonu B, který se stane tzv. Business srdcem Stavebních veletrhů Brno 2008.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).