Hlavní navigace

1,6 milionu korun na ekologické projekty

15. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nadace Partnerství v grantech rozdělí letos 1,6 milionů korun na ekologické projekty. Jednotlivé neziskové organizace tak mohou získat až 300 tisíc korun. Uzávěrka žádostí o dotaci je 1. října. Přihlášky jsou jednodušší a celou grantovou žádost lze vyplnit on-line. Žádosti se mohou týkat oblasti informování široké veřejnosti, ovlivňování legislativy na úrovni Evropské unie a České republiky ve prospěch životního prostředí a oblasti týkající se kampaní a projektů podporujících účast na rozhodování o územním plánování nebo ochraně cenných přírodních lokalit.

Nadace poskytuje granty jednou ročně ve svém Základním grantovém programu. Podporujeme v něm oblasti, kterým nevěnuje dostatek pozornosti stát, samospráva ani jiné nestátní zdroje nebo jiné programy Nadace Partnerství. Financovat potřebné projekty nezávisle na podpoře soukromého sektoru nebo státu nám umožňují výnosy z investic nadačního jmění, informuje František Brückner, grantový manažer Nadace Partnerství.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).