Hlavní navigace

3 tipy na úchvatné britské eshopy, které mají dopravu do Česka zdarma

24. 7. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com
Stačí trochu ovládat anglický jazyk a nakupovat se dá levněji přes britské eshopy a přitom neplatíte žádné poplatky za dopravu či clo. Tady jsou naše tipy.

Móda, doplňky, šperky, kosmetika, a to jak pro dámy i pro pány. Tak by se dal shrnout výčet 3 tipů britských eshopů, které posílají zboží do České republiky zdarma. Podmínkou je platba předem, a to buď přes paypal účet či prostřednictvím platební karty. Zboží dorazí k nakupujícímu do 7 až 14 dnů, bez poplatku za dopravu či clo. Při odběru Newsletterů, tedy novinek do e-mailu, lze vychytat i zajímavé akce, kdy lze například i značkové spodní prádlo získat za desetinu ceny oproti cenám dostupných v kamenných obchodech v Česku. To však není jediný případ, kdy lze výrazně ušetřit. Mají se čeští internetoví obchodníci stále co učit?

ASOS.com

Asos je módní značka, která zároveň nabízí prodej dalších prémiových značek přes svůj eshop, který provozuje již více než 13 let. Dopravu zdarma má do více než 190 zemí včetně České republiky. Dostupné je zboží jak pro ženy i muže. Výhodně se zde dají nakoupit kromě oděvů a obuvi také šperky, doplňky a hodinky. Asos.com je známý tím, že jede na kvantitu, samozřejmě při zachování kvality. Nemá proto problém snížit cenu u svého zboží až o 70 %. Toto léto navíc poslal svým registrovaným zákazníkům slevový kupón na dalších 10 %. Asos je ve své podstatě i “šíleným” obchodem. S cenou produktu dokáže hýbat i několikrát za den, dle toho kolik má na portálu zrovna nakupujících či jak je o produkt zájem. Nejlepší ceny jsou údajně ve večerních hodinách. Pro registrované studenty navíc platí sleva 10 % na všechny produkty.

Doprava do ČR: zdarma 
WWW: http://www.asos.com/

Mankind.co.uk

Mankind je další eshop, který je určen výhradně pro muže. Ve své nabídce má kosmetiku, oblečení, vůně ale i dárky. Dále nabízí velký výběr sportovního oblečení, spodního prádla, ponožek. K dispozici jsou i výživové produkty pro zdravý životní styl. Pořídit lze i stylový obal na tablet. Značky zde hrají velkou roli, ceny jsou zde často samozřejmě nižší než ty, které jsou dostupné v Česku. Mankind je zacílen na moderního muže, který se umí a chce o sebe starat. Protože si chce své zákazníky hýčkat, dává často k některým prodávaným produktům dárky. Slevy u vybraných produktů jsou rovněž samozřejmostí. Pánové ocení i nabídku holicích strojků. Sehnat se dají i ty retro, které známe už jen ze starých filmů.

Doprava do ČR: zdarma
WWW: http://www.mankind.co.uk/

tip - školení pro účetní DPH - listopad

Beautyexpert.co.uk

Třetici úchvatných britských eshopů uzavírá Beautyexpert, který si zase oblíbí především dámy. Dostupné jsou produkty pro pleťovou péči, značkový make-up, vlasová kosmetika, péče o nehty a tělo. Stejně jako Mankind i Beautyexpert nabízí k vybraným produktům zajímavé dárky a často také zajímavé slevy. Dámy se tak mohou těšit ze zajímavých kosmetických balíčků či trendy módních doplňků. K dispozici je i sekce pro péči o své zdraví, kde lze nakoupit různé potravinové doplňky, především pak vitamíny na přírodní bázi.

Doprava do ČR: zdarma
WWW: http://www.beautyexpert.co.uk/

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).