Hlavní navigace

AAA AUTO podává trestní oznámení na Auto ESA

9. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost AAA AUTO podává trestní oznámení na konkurenční Auto ESA. Důvodem je podezření ze spáchání trestného činu. V rámci monitoringu diskusních fór na internetu zjistila, že poškozující příspěvky pocházejí z jedné IP adresy, a to konkurenční firmy Auto ESA.

To bylo dle vyjádření společnosti AAA AUTO ověřeno soudním znalcem a obsah webové stránky byl zaznamenán notářským zápisem. Naše společnost diskuse pravidelně monitoruje a samozřejmě prověřuje všechna tvrzená fakta. Řada příspěvků je však od fiktivních osob a týká se smyšlených prohřešků, uvedl generální ředitel AAA AUTO Anthony James Denny.

Ovšem společnost Auto ESA se od těchto skutečností důrazně distancuje. Proto již požádala administrátora příslušného webu o bližší informace a zároveň zadala interní bezpečnostní audit. V rámci probíhajícího auditu nebylo zjištěno jakékoliv zneužití z IP adres společnosti Auto ESA. Zároveň zvažuje právní kroky vedoucí k ochraně jejího dobrého jména.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).