Hlavní navigace

Aby byznys vzkvétal, musíte mít spokojené lidi. Existuje nástroj, který pomůže

16. 2. 2021
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Podnikatel.cz, podle licence: Rights Managed
Těžké životní situace zaměstnanců mohou ovlivnit chod firmy. Je v zájmu každého šéfa, aby je zvládli co nejlépe. Jak lze zaměstnancům pomoci?

V dnešním náročném světě se stal naprosto klíčovým faktorem úspěchu každé firmy na maximum fungující a výkonný zaměstnanec. Zaměstnavatelé se předhánějí, kdo nabídne zaměstnancům více benefitů v mylném domnění, že je to cesta k úspěchu. Neuvědomují si, že ještě nikdy v historii žádný benefit nepomohl firmě k ekonomickému úspěchu, ale ve skutečnosti ani zaměstnancům. Benefity jsou pouze bezednou „černou dírou“ a stojí firmu obrovské každodenní náklady v podobě vyhozených peněz.

Existuje univerzálně fungující a ověřený recept, jak úspěch jakékoliv firmy zajistit

Aby firma uspěla a byla maximálně výkonná a stabilní, musí mít po všech stránkách výkonnější zaměstnance, než mají ostatní konkurenti na pracovním trhu. Aby zaměstnanec byl po všech stránkách výkonný a na maximum fungující, stačí, když bude splněna jediná, ale klíčová podmínka: musí mít komplexně ošetřeny zásadní lidské potřeby.

V České republice již řadu let řeší firmám komplexně tento problém společnost LIN&Partners pomocí unikátního ekonomického nástroje ELA – Employer Life Assistant. Bližší informace se dozvíte na office@elassistant.com.

O nástroji ELA se dozvíte více ve Videobizu s jednatelem firmy LIN&Partners s.r.o. Petrem Kadidlem. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).