Hlavní navigace

Akvizice skupiny ATLANTIK je dokončena

23. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Transakce, kterou společnost J&T FINANCE, a.s. nabyla 100% podíl ve společnostech ATLANTIK, byla dokončena. V této souvislosti došlo k rozšíření představenstev obou společností skupiny ATLANTIK. Stávající členy doplnili vždy 3 zástupci nového vlastníka. Členy představenstva společností ATLANTIK Asset Management investiční společnost, a.s. a ATLANTIK finanční trhy, a.s. se tak stali Ing. Tomáš Martinec a Mgr. Miloš Badida. Třetím zástupcem J&T v představenstvu ATLANTIK finanční trhy byl jmenován Štěpán Ašer, ve společnosti ATLANTIK Asset Management, a.s. pak Ing. Miloš Zábojník.

Po dokončení transakce se můžeme začít naplno věnovat přípravě a realizaci společných cílů, primárním je rozvoj služeb pro naše klienty. Stávající nabídky všech společností se dobře doplňují, z transakce tak budou profitovat zejména klienti a obchodní partneři, kteří získají lepší zázemí a přístup k novým službám, říká Štěpán Ašer, generální ředitel J&T Banky a doplňuje, že spojení znamená pro J&T významný krok ve strategickém záměru rozvíjet své působení na kapitálových trzích, jak v oblasti obchodování, správy aktiv, tak při přípravě nových emisí.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).