Hlavní navigace

Alza.cz stihla před Vánocemi zrekonstruovat svoji největší pobočku. Podívejte se

13. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prodejna a výdejna zboží největšího internetového prodejce Alza.cz se dočkala v pražských Holešovicích částečné rekonstrukce. Podívejte se, co vše se změnilo.

Více než měsíc před Vánocemi otevřela Alza.cz částečně zrekonstruované prostory v Praze 7 Holešovicích. Svým zákazníkům chce nabídnout větší pohodlí při čekání na výdej zboží. Zároveň byla i rozšířena prodejní plocha.


Autor: Alza.cz

Alza.cz představila zrekonstruované prostory v pražských Holešovicích.

Rekonstrukce začala v říjnu a ukončena byla 6. listopadu. Nově jsou rozšířeny prostory prodejny, kde se již nyní nachází více než 1200 vystavených produktů. Dále vznikly nové moderní prostory výdeje zboží s kapacitou až 8 000 zákazníků denně.

Novinkou je, že prostory prodejny a výdeje jsou propojeny, takže si zákazníci mohou v rámci jednoho prostoru. 

Díky rekonstrukci, která byla provedena v rekordním čase 10 týdnů, se prostory zvětšily o 600m2. Nainstalována byla téměř 1 tuna kabelů, které prochází 200 metry kabelových žlabů. Vytvořeno bylo 400 LAN zásuvek a protipožárním nátěrem bylo ošetřeno více než 200m2 ploch, přiblížil rekonstrukci Petr Pražák, provozní ředitel Alza.cz a.s.

Jak serveru Podnikatel.cz prozradil Martin Brož, marketingový manažer společnosti Alza.cz, před Vánocemi stihne největší prodejce počítačů a elektroniky připravit pro zákazníky ještě další překvapení. Načasování této novinky je důležité. Můžu však prozradit, že to pro zákazníky bude znamenat další zpříjemnění stráveného času v pražských Holešovicích, doplnil Brož.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).