Hlavní navigace

Anketa Křišťálová Lupa 2010 spustila nominace

28. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tento týden začala první fáze hlasování v již pátém ročníku ankety Křišťálová Lupa 2010. Široká veřejnost může nominovat to nejlepší z českého Internetu v celkem jedenácti kategoriích. Ty nejoblíbenější projekty a služby pak postoupí do finálního hlasování. Hlasující mají zároveň příležitost vyhrát od generálního partnera, společnosti Nokia, mobilní telefon Nokia N97 mini. Pořadatelem ankety je server Lupa.cz.

Každým rokem se do naší ankety zapojuje stále více hlasujících. Velice si vážíme široké podpory napříč internetovým mediálním trhem, díky které je současné povědomí o anketě opravdu výrazné. Je to ale i odrazem skutečnosti, že stále větší podíl lidí v České republice internet aktivně využívá a zajímá se o něj, komentuje Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info, a dodává: Věříme, že letos zájem o anketu opět vzroste a do hlasování se zapojí ještě více lidí než loni.

Své tipy do ankety Křišťálová Lupa 2010 – Cena českého Internetu mohou internetoví uživatelé posílat prostřednictvím nominačního formuláře na stránkách www.kristalova-lupa.cz/nominace/, a to až do úterý 31. srpna 2010.

Toto je P.R. sdělení

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).