Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Berňák vyrazil na kontroly do klubových hospod, kde točí pivo jen pro zábavu od Nemo - Panečku, to by tak hrálo, aby se nám...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 12. 2018 16:51

  Nemo (neregistrovaný) ---.centromed.cz

  Panečku, to by tak hrálo, aby se nám někdo vyhýbal systému "udávat a buzerovat". Na takové je třeba si pořádně posvítit a za pomoci demonstrace síly a moci je odkázat do patřičných mezí. Ještě by se mohli jiní "nakazit".

  Takovejch pár strejců, debatujících nad pivem, je nebezpečnějších než lihová a drogová mafie dohromady - proto je třeba nasadit patřičnou "údernou sílu" - několik aut plných ozbrojených "kukláčů". Ať se ostatní pořádně vylekají a pěkně poslušně se zařadí "do stáda".

 • 8. 12. 2018 15:24

  Přezdívka (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Proč se strejcové neschází u jedno z nich, nebo můžou rotovat a nemusí mít klubovnu, kterou nezřídka mají v nájmu od obce za pusu, aby aspoň měli nějakou kultůru pro místní.

 • 9. 12. 2018 19:01

  Nemo (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

  Zaprvé nevíme, zda některé ze “zátahů” neproběhly u někoho doma. A zadruhé pokud si vzpomínám, tak zatím není zákonem zakázáno pronajmout si klubovnu a tam se scházet, tudíž kam směřuje tato část odpovědi příliš nechápu.

 • 9. 12. 2018 13:51

  Hajaja (neregistrovaný) 185.147.47.---

  Kdyby v této zemi žili normální lidi, kteří přemýšlejí hlavou a ne zadkem, bylo by snažší pochopit, že přeci nejlepší je buzerovat ty malé, co se nemohou bránit a hlavně to nedá moc práce. Vyrazit takhle na nadnárodní společnosti jako je Škodovka, H. Packard, ČEZ nebo další firmy se zahraničními vlastníky, které každé rok z této zemičky vyvedou ve formě zisku, dividend, licenčních poplatků a dalších 550 miliard Kč, to už by bylo hodně složité a TAKY SMRDĚLO OSTUDOU. NEŽ BY TOTIŽ DORAZILI SOUDRUZI Z FINANČNÍ SPRÁVY NA VRÁTNICI, POKUD BY SE VŮBEC ODVÁŽILI, UŽ BY JE TAM VÍTALO DESET DAŃOVÝCH PORADCŮ A DESET PRÁVNÍKŮ. A to jsou problémy a hlavně nejistý výsledek s velkou námahou. To skočit na ševce nebo hospodského je přeci tak snadné a ještě mu dávat najevou svou nadřazenost a důležitost. To se vyplatí. A pokud se soudruh Dlouhý se soudruhem Hanákem zastávají právě jen těchto velkokapitalistů, tak se nedivte, že český ouředník si na českého podnikatele rád dovoluje. Nic ho to nestojí a ještě má za to prémie. A to, že tomuto pošahanému státu unikají stamiliardy v zahraničí to ani potrefený důchodce - volič ANO neřeší. Je to pro něj moc složité a jeho IQ tykve to stejně nepobere.

 • 9. 12. 2018 18:25

  Podnikatel (neregistrovaný) ---.inext.cz

  Nastavení (nejen) ekonomických zákonů ve prospěch velkých či bohatých, jejich komplikovanost a tím složitá vymahatelnost není výsledek několika posledních vlád, ale cíl od počátku české demokracie.
  K tomu český “švejkismus” s primární snahou vše obcházet, absence přirozených autorit, vzájemné úcty a je tu dnešní stav. Až po ty úředníky, kteří - až na výjimky - naplňují vysoce odbornou práci našich dělných poslanců a senátorů.

 • 9. 12. 2018 19:47

  Nemo (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

  Předně kdyby v téhle zemi žili normální lidi, tak by nikdy nemohli zvolit gigantického daňového “ojebávače” jako toho, kdo bude “napravovat daňovou morálku”.

  Jinak ve zbytku máte pravdu. Pouze bych doplnil, že po té “buzeraci nejmenších” je poptávka jeho voličského elektorátu, protože (jak rovněž správně píšete) skutečné daňové”úniky” v miliardách jsou mimo jejich představivost.

 • 17. 12. 2018 4:40

  jarda

  Do Peruna, to jsou ale trapné kecy! Daňové kontroly ve velkých firmách jsou poměrně časté, ale proč byste jako správný hlupáček netvrdil něco, co ení pravda, že? Koneckonců, už takřka 50 dalších prosťáčků a hlupáčků vám za ten váš blábol dalo palec nahoru.
  Jinak je celkem běžné, že dividendy se vyplácejí tomu, komu patří. Pokud je tedy držitelem akcií zahraniční osoba, tak není proč hovořit o nějakém vyvádění. A se ziskem je to stejné. O tom, jak s ním je naloženo, rozhoduje vlastník. V čem tedy vidíte problém? Pokud mám akcie zahraniční firmy, tak prostě dostanu dividendy sem do Česka. A mohu vás ujistit, že, protože jde o německou firmu, tak nikoho v Německu ani nenapadne, že by mi to měl závidět. To jen ta naše typicky česká vlastnost, tedy závist růuzných Hajajů a spol. dělá tolik zlé krve.
  Jo, jinak Hajajo, možná by stálo za úvahu, kdybyste před tím, než někoho začnete urážet s odkazem na jeho "IQ tykve",jste si nechal přeměřit IQ své. Podle vašich blábolů ho odhaduji tak na IQ houpacích kačerů. :))

 • 1. 1. 2019 18:54

  Jitrenka (neregistrovaný) ---.maxtel.cz

  Jsou to bezcenny ubozaci ktery nejsou schopni samostaneho zivota, schovavaji se za nesmyslne zakony a svuj urad.
  Proste kurvy a hajzlove urednicky. Babis uz nevi kde by vzal prachy tak stahuje z kuze drobne zivnostniky a male firmicky. Je to ubohost, jak takovy clovek ktery sam hrabe a krade verejne, muze vladnout a trestat ty chudaky co se snazi uzivit rodinu.....Je to fakt k zbliti tady ten stat....zde maji zelenou jen pravnici, politici a statni urednici!!!!

 • 17. 12. 2018 4:33

  jarda

  Zeptám se: Dáte odkaz, kde jste přišel na to, že ty kontroly byly prováděny "patřičnou "údernou sílu" - několik aut plných ozbrojených "kukláčů"?
  A ještě dotaz: V článku je celkem jasně uvedeno, že byly proveden kontrolní nákupy. Jak mi vysvětlíte, že nějaký "klub", za nějž se ony hospody jasně schovávají, umožní, aby tam přišel někdo, kdo není členem a cokoliv si tam koupil? Pak je naprosto jasné, že nejde o žádný klub a jde jen a jen o obcházení příslušných zákonných předpisů. A, světe, div se, obcházení, nerespektování, porušování atd. zákonů je celkem běžně ve světe považováno za jednání, které je trestáno. A mnohdy velice přísně. Ovšem to vy, jako správný zaprděný čecháček nejenže nevíte, ale ani nejste schopen pochopit.

 • 20. 12. 2018 7:23

  Tomáš Marný

  Protože si to pan podnikatel ošéfoval právnicky, zaplatil za to pěkných pár desítek tisíc, takže si takový zákazník musí hned u vchodu vytisknout "Jednodenní členskou průkazku člena klubu", bez níž mu servírky, pardon, informátorky, neprodají ani limču?

  20. 12. 2018 9:35 redakčně upraveno, důvod: Vulgarismus a urážky
 • 21. 12. 2018 2:29

  jarda

  Zajímavé! Kde že to takto funguje? Jinak, pokud to někdo takto je, tak každému, kdo do takového "klubu" vchází, že jasné, že jde o zařízení, jehož provozovatel neplatí daně. Hele, Marný, jakým způsobem pak provozovatel zaměstnává ony servírky, pardon, informátorky? Že by také na černo? Nu, když to, co provozuje, není podnikáním, které podléhá EET, tak to asi nebude ani podnikání, které by podléhalo jiným zákonům, že? Co takhle tedy zaměstnávání na černo? Nebo mi budete tvrdit, Marný, že ty informátorky tam pracují zadarmo?
  Jinak, Marný, koukám, že jste se nad mým příspěvek rozčílil tak, že ty vaše sprosťárny, kterými jste mě počastoval, musela redakce smazat. Nu, i to svědčí o vaší "vysoké inteligenci"...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).