Hlavní navigace

Berňáky v režimu 2+2 zůstanou pro veřejnost zavřené až do 20. listopadu

4. 11. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos.com, podle licence: Rights Managed
Finanční správa prodloužila kvůli opatřením vlády omezení pracovišť pro veřejnost, a to až do 20. listopadu. Berňáky v režimu 2+2 zůstanou zcela zavřené.

Omezení pracovišť Finanční správy ČR pro veřejnost se prodlužuje až do 20. listopadu 2020. Provoz podatelen na finančních úřadech bude omezen pouze na pondělí a středu od 8:00 do 13:00 hodin.

Pracoviště v tzv. „optimalizovaném režimu 2+2“ budou do 20. listopadu 2020 zcela uzavřena. Přehled těchto územních pracovišť naleznete na webových stránkách Finanční správy ČR.

Nemusíte-li nutně, nechoďte

Finanční správa doporučuje veřejnosti, aby na minimum omezila osobní návštěvu na úřadu a ke komunikaci se správcem daně využívala zejména elektronické formy komunikace.

Omezení provozu byla zavedena v souladu s usnesením vlády a mají minimalizovat riziko přenosu nemoci mezi občany. Další konkrétní informace o provozu na úřadech může veřejnosti podat místně příslušný finanční úřad. 

Co je zakázáno a na co mám nárok?

Tady je přehled všech opatření, která jsou platná pro podnikatele i veřejnost. Přečtěte si také seznam všech podpor, které lze ještě aktuálně čerpat. 

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).