Hlavní navigace

Black Friday 2019: Seznam českých e-shopů, které slevy nabízí

29. 11. 2019
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slevová akce Black Friday, kdy internetové obchody nabízí zboží za výhodné ceny, je tady. Zapojilo se několik desítek. Využijte seznam.

Právě dnes, v pátek 29. listopadu 2019, se koná největší nákupní událost roku – Black Friday. Black Friday je v České republice doménou především internetových obchodů. 

Z původního jednoho dne, kdy v kolébce této marketingové akce Spojených státech dosahují slevy až desítky procent, se u nás stal až několikadenní maraton. Zboží za výhodné ceny mohli zákazníci kupovat už od 22. listopadu. 

O tom, jaké zboží se nakupuje nejvíc, během které části dne a zda nakupují více ženy či muži, pojednává nedávná studie, o které jsme psali v článku Black Friday po česku? Nákupy hlavně online a klidně i v pracovní době

Sesterský server Lupa.cz každoročně nabízí seznam českých e-shopů, které se do slevové akce Black Friday zapojily. Ze seznamu se dozvíte, jak velké jsou slevy a do kdy slevová akce potrvá. 

Seznam je v průběhu dne aktualizován a doplňován dalšími e-eshopy. Využijte jej. 

Ne všechny e-shopy jsou ve slevových akcích fér a mnohdy kouzlí s čísly.  Poučte se z předchozích zkušeností. Více v článku E-shopy opět kouzlí u Black Friday s čísly. Jeden z nich přiznal, jak slevy dělá

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).