Hlavní navigace

Názory k článku Bojíte se nespolehlivých plátců DPH? Víme, na jaké firmy si dávat pozor

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 9. 2017 12:19

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  V této divné zemi plné divných lidí nebude za čas normální už vůbec nic. Ale všechno bude v souladu se zákonem. Pokud chce podle průzkumu víc jak 30 % ovčanů tohoto státu v čele tohoto státu darebáka a podvodníka a v této souvislosti by mu na rozdíl od jiných odpustili i vraždu, protože jemu přeci všici ubližujú, chcejú ho dostať z tej politiky a hlavně je to všechno kampaň a účelovka, jak neustále bečí na svých mítincích, tak to znamená, že na spravedlnost a právo, včetně zbytků morálky se zde už totálně rezignovalo a zbytek populace, který slovenského podvodníka nevolí může vyhlásit občanskou neposlušnost, je-li toho vůbec schopen. To znamená, že by také měl začít optimalizovat daně, nechat si přihrávat dotace, dělat smlouvy na oko, handlovat a likvidovat firmy konkurence ve velkém. A kdyby náhodou někdo z koblihářů nebo zapšklých komoušů začal křičet, že je to protiprávní, měl by mu dát po čuni a říct, že takhle se přeci standardně chová budoucí fýrer této země a že tak je to přeci správné, neb jeho hnutí tvrdí, že jsme si všichni rovni a ten ráj na zemi, co tu jménem lidu vybudují, je pro všehny- ANO-NIE? Dokud bude tzv. opozice představována jen Slabotkou, Kalouskem nebo Fialou, je to o ničem. Chce to nové osobnosti a výrazné tváře, které se Babiše nebojí, nejsou profláklé a o nichž nemůže říkat, že kradli. Dokud se tedy opoziční český ovčan nevzpamatuje a nedodá nové tváře, které ani náznakem nepřipomínají např. Kalouska, bude většina jednoduchých ovčanů, kterých je vždycky víc než 50 %, neb to tak kterákoli vládnoucí klika potřebuje, rozhodovat volby za ten myslící zbytek. Takže pokud jde k volbám deset hlupáků, kterým stačí ke štěstí podpis fýrera, stisk jeho ruky a kobliha na cestu, jeden moudrý nebo myslící nic nezmůže. A proto říkám, že současné volby jsou pro Kočku. Jediné řešení je občanská neposlušnost a nástup nových elit - ale kde tento duševně nemocný a zaostalý národ, který prodal již téměř vše, včetně národní hrdosti a mozek ani nepostrádá, má brát a nekrást?

 • 12. 9. 2017 11:14

  mamčaRBK

  Tak na jedné straně "se bojuje" za to, aby akcie byly na jméno a dal se poznat vlastník, na druhé straně se to dalším zákonem ruší.


  """"Obezřetní musejí být podnikatelé také u eseróček, jejichž jednatelé se učí skrývat vlastnictví firem za pomoci kmenových listů. Tento nový instrument už využilo několik tisíc podnikatelů.""""


  Takže jak to vlastně je???? Pravá ruka neví, co dělá levá, nebo je to zase smluvené? My že jsme právní stát? Vážně? Tak leda pro zlodějíčky v malém.

  Je mi z toho špatně od žaludku.

 • 13. 9. 2017 12:03

  Petr (neregistrovaný) 92.62.227.---

  Nespolehlivých plátců DPH se nebojím, já se bojím všehoschopných Burešů, Sobotků, Bělobrádků, Fialů, Kalousků apod. Ti škodí daleko víc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).