Hlavní navigace

Názory k článku Bojíte se oslovit cizí lidi? Víme, jak to změnit, a vašemu byznysu to prospěje

 • 26. 9. 2019 11:58

  bez přezdívky

  Věřím, že jsou lidi co mne třeba někdy na chodníku osloví a nabídnou mi něco co mne bude zajímat. Ale nevzpomínám si, že bych se už s někým takovým setkal.
  Spíš se setkávám s takovými co mne chtějí o něco pumpnout, prodat mi předražený krám který nepotřebuji nebo mne přesvědčit, abych podepsal nějakou (pro ně) výhodnou smlouvu.
  Třeba jsem (naštěstí jen) slyšel, že byla akce nějaké zdravotní pojišťovny co k sobě lákala nové ovečky a když k nim někdo přešel, tak zjistil, že široko daleko není doktor co by s tou pojišťovnou měl uzavřenou smlouvu.

  Dárky:
  Už jsem jednou nalítnul na akci že mi buchétka strkala do tašky nějakou kosmetiku, že je zadarmo, protože firma...nevím už co a když jsem měl plnou tašku, tak dodala, že to bude všechno moje, když si od ní koupím... Jednou jsem nalítnul, příště už nemusím.

  Taky si vzpomínám, že jsem oslovil jednoho pražáka, snažil se utéct, než jsem se dostal k dotazu, jestli neví o nějaké hospodě poblíž, prý nevěděl a zapadl do domovních dveří - ta hospoda byla za rohem a já nevypadám jako houmlesák co láká příspěvek na krabčák, aspoň myslím.

  Tak když mne někdo bez zjevné příčiny osloví někde na chodníku, tak v mých očích už předem získává cejch podvodníka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).