Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Byrokratická zátěž se zvýšila o 14 hodin. Vyřizování daní zabere ročně 248 hodin od až naprší a uschne - Zvykejte si joudové, zatímco soudruzi estébáci, udavači a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 11. 2017 0:09

  až naprší a uschne (neregistrovaný) ---.pnet.sferianet.cz

  Zvykejte si joudové, zatímco soudruzi estébáci, udavači a donašeči z ANO drží při sobě, chodí na Andrejovy mítinky a dělají jako jejich fýrer bla,bla,bla, vetují všechny rozdílné názory, houfují se na internetu a drží s estébákem pohromadě, ta takzvaná opozice je značně bezzubá a roztříštěná. Většina buď honí mamon a kašle na to, co se v této podivné zemičce už delší dobu děje anebo si honí triko jinak, namísto toho, aby už si někdo dal práci a založil aspoň ty podnikatelské odbory, než soudružka Schillerová coby nová ministryně financí za ANO se svým bojovým druhem Janečkem zakleknou poslední zbytky podnikání. Je třeba se SJEDNOTIT, založit novou funkční organizaci na způsob odborů a začít se bránit, protože jinak vás všechny vážení dohromady semele Janečkův KOMBAJN. A lamentování o byrokratické zátěži je jen zástupný problém, který stejně z těch šašků, co jste si navolili do parlamentu, nikdo řešit nebude.

 • 6. 11. 2017 16:32

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Víš hochu, on ne každý má z minula nakradený miliardy jako strejda Andrej a bez těch prachů se ta politika dneska fakt dělat nedá. Takže mu spíš řekni, že ti má poslat volební program a ty jsi případně jeho potencionální sponzor. Takovéto čecháčkovské - založ, udělej, zařiď a já se pak milostivě podívám, zač to je, to holt umí taky každej, brachu, ale málokdo už na to skočí.

 • 8. 11. 2017 8:48

  PPP (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Jasně, zasponzoruji ho a ten mé peníze uklidí do daňového ráje a nebo svěřeneckého fondu. Už o něm více neuslyším. Existuje tu několik desítek stran, které nemají peníze a dělají politiku z přesvědčení. Ono se ale musí začít od komunálu a ne hned mířit do vrcholové politiky a hlavně se zase na někoho nevymlouvat...viz odkaz na Babiše.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).