Hlavní navigace

Názory k článku Být na volné noze je dřina, ale je to ta nejlepší věc, co mě mohla potkat

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 11. 2015 8:40

  Yarda (neregistrovaný) ---.jon.cz

  Tedy přiměřené množství, aby jim mohla a stačila poskytovat kvalitní služby. A takových co by jí včas a bez problémů platili, s jejími službami byli spokojeni a mohli a chtěli její služby dál doporučovat. Taky jí přeji, aby si při podnikání dovedla udělat čas i na rodinu a na sebe. A aby nikdy nelitovala, že se takhle rozhodla.

 • 10. 11. 2015 11:08

  Ing. Renata Ševčíková (neregistrovaný) ---.net.iconn.cz

  Ivčo, držím Ti pěsti. Mám to dost podobně s tím odchodem ze zaměstnání i s tím, že mě ta práce baví, dokud nejsem ze všech stran přetížená. Také jsem u první zakázky na soukromo strachy ani nespala, jestli to všechno zvládnu perfektně, když nemám celý ten ancábl, na který jsem byla zvyklá v práci v zádech...a taky jsem se trápila jestli se vlastně uživím a pod. A nyní, po 2 měsících od začátku podnikání, jsem už jak ryba ve vodě :-). Co mi ale dělá starosti je, že jen jak se rozkřiklo, že podnikám, a mé jméno se dostalo v okolí do povědomí, začíná toho být hodně. Včera jsem makala 13 hodin a něco přes 8 hodin jsem musela udělat i o víkendu. Byla jsem sice doma a s dětmi, ale stejně jsem na ně neměla čas.Takže jsem zpět u toho, jak si ten čas zařídit, aby to bylo akorát a v harmonii s životem matky. To bude pro mne další výzva. Podnikat jsem už začala a dobře se mi daří. Teď se budu soustředit na to, abych to vyvážila do rovnováhy s životem :-). Popravdě ještě nevím, jak to udělám.

 • 10. 11. 2015 22:52

  bez přezdívky

  Pěkný večer.

  Fajn motivační článek, sám podnikám obdobně jen obor mám pojišťovnictví. Držím palce, hodně klientů a kvalitní čas i pro rodinu.

  Jiří Brož-

 • 19. 11. 2015 9:15

  Rejnok (neregistrovaný) 193.0.231.---

  Ta paní, je moc chytrá a určitě bude "samoživitelka"! Tento výraz mám nejraději. Každé dítě má i svého otce pokud není sirotek. Takže proč používat slovo "samoživitelka", když má i otce, který se musí podílet na nákladech jeho života!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).