Hlavní navigace

Bývalý šéf české mBank bude řídit komerční bankovnictví GE Money Bank

1. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jiří Báča po odchodu z čela českého zastoupení mBank zakotvil v GE Money Bank. Od 5. října zde povede komerční bankovnictví. V nové funkci převezme odpovědnost za strategii v oblasti produktů a služeb pro malé a střední firmy.

Nahradí tak Radomila Štumpu, který odchází na rodičovskou dovolenou. Do GE Money Bank se Štumpa vrátí na novou pozici koncem roku 2010. Jsem rád, že Jiří Báča rozšíří náš tým. Má dlouholeté a vynikající zkušenosti z českého bankovního trhu, zejména pak z oblasti komerčního bankovnictví, řekl předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank Peter Herbert.

Jiří Báča má za sebou praxi jak z retailu tak i z komerčního bankovnictví. V oboru působí patnáct let. Nejdříve začínal v Komerční bance, poté nastoupil do HVB Bank. V roce 2005 odešel do Citibank. Jako ředitel prodeje a distribuce zde odpovídal jak za retail, tak za distribuci pro malé a střední podniky (SME). Po krátkém pobytu na Ukrajině, kde pracoval pro finanční skupinu PPF, se vrátil do Prahy a stanul v čele mBank.

Autor článku

šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).