Hlavní navigace

Čauky mňauky není u nás pozdrav, ale často vyhledávaným výrazem pro café

24. 8. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Rejstřík na Podnikatel.cz obsahuje perličky, především v nejvyhledávanějších výrazech názvů firem. V první trojce se umístila kavárna Čauky Mňauky Cafe.

Rejstřík na Podnikatel.cz umožňuje interaktivní vyhledávání firem a podnikatelských subjektů. Kromě základních informací umí zobrazit i jednotlivé vazby lidí, kteří v jednotlivých firmách působí. 

Zajímali jsme se, jaké firmy uživatelé u nás nejčastěji vyhledávají a byli jsme překvapeni. Ani ne tak zaměřením jednotlivých firem, co se týká oborů, ale spíše jejich názvem. 

Čauky Mňauky Cafe je v první trojce

Pomyslnému žebříčku totiž velí firmy, dalo by se říci, s netradičním názvem. Nejvíce nás pak překvapila informace o tom, jak masivně se lidé zajímají o kavárnu Čauky Mňauky Cafe, která nabízí svým klientům kromě kávy také pomazlení s místními kočkami, které jsou nedílnou součástí kavárny. Ta se umístila hned na 3. místě. 

Na prvním místě v zájmu jednotlivých uživatelů je Mikael Oganesyan se sídlem podnikání v Kalifornii ve Spojených státech amerických. Ze vztahů k českým podnikatelským subjektům však vyplývá, že Mikael Oganesyan se pohybuje ve vedení české společnosti Karlův Most, s.r.o. Ta je ostatně druhým nejvyhledávanějším výrazem v naší databázi.

Lidé často hledají zdravotní pojišťovnu a také sociálku

Zajímavým faktem pak také je, že v první dvacítce se objevují hned dvě zdravotní pojišťovny a také Česká správa sociálního zabezpečení. Na čtvrtém místě se usadila Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR se pohybuje na 12. příčce. ČSSZ náš žebříček nejhledanějších subjektů v Rejstříku na Podnikatel.cz uzavírá dvacátým místem. 

Top 20 nejhledanějších subjektů na Podnikatel.cz

 1. Mikael Oganesyan
 2. Karlův Most, s.r.o.
 3. Čauky Mňauky Cafe, s.r.o.
 4. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
 5. Ing. Eva Procházková, insolvenční správce
 6. Přemysl Černík
 7. Ing. Jiří Broulík
 8. Wetag Invest, a.s.
 9. CP Inkaso, s.r.o.
 10. Kámen Praha, s.r.o.
 11. Lohmann & Rauscher, s.r.o.
 12. Zdravotní pojišťovna MVČR
 13. J&T banka, a.s.
 14. Farming, s.r.o.
 15. FUERTES DEVELOPMENT, s.r.o.
 16. Kilian, s.r.o.
 17. Miroslava Takačová
 18. JUDr. Jaroslav Čada
 19. MUDr. Petra Petrová
 20. Česká správa sociálního zabezpečení

Autor článku

Šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter. Napište mu přes LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).