Hlavní navigace

Názor k článku Cenová válka autobusů? Jančurovi se vrací, co sám zasel od pojidac - Dobrý den jako bývalí řidič jak Regio Jettu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 8. 2018 17:52

  pojidac (neregistrovaný) 92.61.87.---

  Dobrý den jako bývalí řidič jak Regio Jettu tak i UMBRELLA tedy zastupce v Česku pro společnost Flix Bus mohu jen říci , že ani jeden z daných podnikatelů nedodržují zákoník práce. Neexistují žádné příplatky za práci v noci.
  U Student Agenci pokud nejste Pražák bydlíte na bytě kde jsou dvě postele nad sebou a když ráno vyjedete a večer se vrátíte tak tam spí někdo jiný. HUMUS!!!
  U UMBRELLY ridič je jen otrok a maximalně využívají jeho potenciál a tudíž nejsou řidiči odpočati. Když se podíváte na zelené busy jsou max rok staré a jak jsou pobouchané.
  Kdyz mi dali na linku co je pres 5 statu novacka ktery jezdil na trolejbuse a neumel ani otevrit dvere a ani odbavit lidi ta co myslite jaky to ma dopad na cestujici?
  Jediná vyhoda u Regio Jettu je ta že vše jde přes výplatní pásku. U zelených mají řidiči výplatu ve4 položkách a v každý jiný den. Tudíž si ani nemohou zkontrolovat zda dostali vse radne zaplaceno!!!
  Abych vyl upřímný radeji bych jako cestujici jel zeleným busem protoze je tam vetsi komfort pro cestujici hlavne vyssich postav.