Hlavní navigace

Názor k článku Cenová válka autobusů? Jančurovi se vrací, co sám zasel od Luxpe - Velký spor je od roku 2013 i mezi...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 16. 8. 2018 9:00

    Luxpe (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

    Velký spor je od roku 2013 i mezi poskytovateli mobilních služeb. Pokud by český telekomunikační trh fungoval lépe tak T-Mobile ani Vodafone si nedovolí tak být otevření.
    Jediný operátor O2 zvolil nejlepší cestu. Tak pořád věřím tomu, že v sítích T-Mobile a Vodafone se počet poskytovatelů mobilních služeb také výrazně zmenší. Protože bohatě by na trhu stačilo mít Axfone, ČD Telematika, ČEZ Prodej, Dragon internet, FAYN Telecommunications, ha-vel internet, IPEX, MATERNA Communications, MAXPROGRES mobile, miniTel, Nordic Telecom, PODA, Quadruple, TERMS a samozřejmě zn. BLESKmobil, KAKTUS, MOBIL.cz, Oskarta, OpenCall, SAZKA mobil, TESCO mobile nemyslím si, že jiní poskytovatelé případně přeprodejci mobilních služeb zde mají šanci uspět. Je přitom velká škoda, že NWT a GTS Alive - Studentfone již na telekomunikačním trhu nepůsobí. ČTÚ by měl zatrhnout fungování šedivých operátorů přeprodejce firemních tarifů. V tomto mě hodně překvapuje MoraviaTel který je plnohodnotný virtuální mobilní operátor a má slušné ceny. Samozřejmě, že Adagio mobile a Tarif365 měli podvodnou nabídku jako Neurra, ale tarif obsahují 2500 MB dat - 3000 MB dat 2000 volných minut - neomezené volání 500 volných SMS - neomezené SMS za 399 - 499 Kč • bez smlouvy - smlouva na 18 měsíců komu by se taková nabídka tarifu nelíbila? Snad budoucnost přivede do Česka výraznější změny a bude to jen cesta k lepšímu.
    Snad RegioJet bude spadat pod pražskou integrovanou dopravu a zajistí výhodnější cestování na trase Praha, Černý Most - Mladá Boleslav; Praha, Na Knížecí - Tábor. Přeci jen by PID mohl více spolupracovat s DÚK a Libereckým krajem a poskytnout zajímavější cestování i do těchto krajů. Určitě by byl žádaný také autobus na trase Praha - Drážďany. Sazko naštěstí již nyní přichází s českými nápisy v pohraničí, ale také v Drážďanech a v Königstainu. Protože je Čechy hodně navštěvované. V Ústeckém kraji se samozřejmě o to více objevuje němčina.