Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Cenová válka autobusů? Jančurovi se vrací, co sám zasel od cestující - Pan Jančura je plačka a podle něho mu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 8. 2018 13:23

  cestující (neregistrovaný) 188.75.141.---

  Pan Jančura je plačka a podle něho mu všichni jen ubližují. Nejdříve a vlastně i tedˇpořád ČD a nyní je to zase FlixBus. Ještě by mohl někdo další začít prodávat letenky. To by pak mohl plakat na všechny strany. Přitom " vyzobává " ty nejlepší kšefty, jako je lukrativní trať do Ostravy a když si zjistil kolik cestujících se přepravuje přes Břeclav na Slovensko do Bratislavy a do Rakouska do Vídně, tak už tam honem začal jezdit také. Měl spadeno také jezdit do Německa, ale DB ho včas prokoukla a zůstala u spolupráce s ČD. Že si nevezme nějakou dotovanou lokálku?

 • 14. 8. 2018 13:45

  pave69 (neregistrovaný) 193.201.169.---

  Tak o dotované lokálky celkem stál, ale soudruzi z ČSSD na krajích ho tam nepustili, radši tam ještě rychle na 10 let zabetonovali ČD... proč asi?

 • 15. 8. 2018 1:11

  Petr766 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Letenky už dávno prodává mraky firem a pokud byste o SA/RJ něco věděl, tak byste tyhle nesmysly nepsal. Dokonce to, že Jančura vstoupil konkurovat Asianě (a ta pak později na Brno) má původ v letenkovém byznysu. Jak říkám, lepší si zjistit informace než plivat v diskuzi nesmysly.
  "Vyzobávání" už raději ani nekomentovat, zajímavé je, že "vyzobávání" u jiných nevadí, jen u Jančury. Jen trouba by jezdil tam, kde není zájem, dělají to tak všichni (ostatně celá strategie Flixu je zaměřena na kopírování RJ, protože když si vezmou do firmy člověka (p. Prouzu), který o autobusové dopravě neví vůbec nic a předtím dělal PR nějakému zkrachovalému projektu, tak na co by se sám Flix zmohl). Když si budete otevírat hospodu, otevřete si ji v dědině o 20 domech nebo tam, kde jsou lidi?
  Lokálku má na Slovensku a nebýt problémů s nehodami na přejezdech, funguje mu to skvěle oproti státnímu dopravci. Vyhrál nějaké výběrka, která pak najednou se buď zrušila nebo ČD "překvapivě" nabídla výrazně nižší cenu (to není dumping?). Teď vyhrál nějaké tratě na Ústecku, tak uvidíme jak to bude fungovat.