Hlavní navigace

Česká pojišťovna zaslala médiím aprílový text

1. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká pojišťovna několik desítek minut po dnešní půlnoci rozeslala na média tiskovou informaci, kterou sama označila za aprílovou. V ní informuje o speciální nabídce jen pro dnešní den. Pro klienty připravila speciální pojištění Dieta všem, kteří se chtějí pokusit zhubnout. Jde podle pojišťovny o limitovanou sérii inovovaného produktu Pieta, který klientům garantuje jistotu v rámci pojištění jejich pohřbů.

Pojišťovna v žertu uvedla, že z neexistujícího pojištění Dieta lidem uhradí odškodné v případě, že se jim nepodaří zhubnout na vysněnou váhu. A pokud by to s vysněným váhovým úbytkem přehnali, mají garantovanou Pietu. Kdo touží například zhubnout o 5 kilo za 2 měsíce a pojistnou částku si stanoví na 25„”000 korun, zaplatí za toto pojištění jednorázově 100„”000 korun, vysvětlil přednosti aprílového produktu mluvčí České pojišťovny Václav Bálek, který se v žertovné tiskové informaci označil za dietního tiskového manažera.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).